fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 3 czerwca powraca Time Attack – w nowej, zmienionej formule! Czeka nas jeszcze więcej jazdy, a sama impreza staje się bardziej kameralna. Na co jeszcze możecie liczyć w ramach odświeżonego Time Attack?

Time Attack znacie jako zamkniętą imprezę motocyklową, na której zachęcamy was do bicia rekordów własnych okrążeń. Na miejscu dostajecie kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżacie z naszym instruktorem na tor i… świetnie się bawicie! Nasze wydarzenie jest dla każdego, kto chce w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach poprawić swoje umiejętności. 

W sezonie 2021 wydłużyliśmy do granic możliwości czas jazdy: każdego uczestnika czeka aż sześć piętnastominutowych sesji w maksymalnie dziesięcioosobowych grupach. Ponadto zapewniamy opiekę instruktorską, fotorelację z eventu, upominki i niespodzianki dla każdego uczestnika i… to wcale nie koniec!  

>> Zarezerwuj miejsce <<

Mamy dla Was prawdziwą gratkę: już 3 czerwca w ramach Time Attack będziecie mieli okazję podszkolić swoje umiejętności pod czujnym okiem najlepszych zawodników: Kamila Krzemienia z Krzemień Racing Team (Mistrz Polski klasy Superstock 1000, zawodnik LRP Team Poland ) i… nie zdradzimy wam więcej, niech to będzie kolejna niespodzianka! Nasi sportowcy przyjeżdżają na specjalne zaproszenie Time Attack, to jedyna w swoim rodzaju szansa na pojeżdżenie z chłopakami i podpytanie o ich międzynarodowe występy. Oprócz naszych gwiazd czeka na was stała ekipa Time Attack, z Simpsonem na czele.

Co dostajecie w nowej, zmienionej cenie? 

  • wydłużony czas jazdy: 90 minut na torze dla każdego uczestnika  
  • kameralne grupy: maksymalnie po 10 osób w grupie 
  • wyjątkową możliwość treningu z profesjonalnymi zawodnikami
  • opiekę wyspecjalizowanych instruktorów  
  • profesjonalny pomiar czasu metodą chronometrażu z bieżącym dostępem do wyników 
  • fotorelację z eventu 
  • wyjątkowe upominki i niespodzianki dla każdego uczestnika 
  • specjalne nagrody dla zwycięzców w jednej z pięciu kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy
  • świetną imprezę z food truckiem, kawą i najlepszym w Polsce sernikiem! 

>> Zarezerwuj miejsce <<

>> Zarezerwuj miejsce <<

Spieszcie się, liczba miejsc jest ograniczona! 

Partnerzy Time Attack w 2021: Yamaha Motor Polska, I’m Intermotors, 4Ride 

 

KOMENTARZE