fbpx
A password will be e-mailed to you.

TomTom Rider 550 to najnowsze urządzenie nawigacyjne holenderskiego producenta. Według założeń jest szybsze i bardziej inteligentne od poprzedników. Czy faktycznie takie jest? Postaramy się to sprawdzić w najbliższym czasie. Nowy TomTom będzie z nami podróżować na różnych motocyklach, w różnych rejonach kraju i nie tylko! Obiecujemy, że test będzie wyczerpujący! Pierwszy kontakt z 550-tką jest […]

TomTom Rider 550 to najnowsze urządzenie nawigacyjne holenderskiego producenta. Według założeń jest szybsze i bardziej inteligentne od poprzedników. Czy faktycznie takie jest? Postaramy się to sprawdzić w najbliższym czasie. Nowy TomTom będzie z nami podróżować na różnych motocyklach, w różnych rejonach kraju i nie tylko! Obiecujemy, że test będzie wyczerpujący!
Pierwszy kontakt z 550-tką jest obiecujący. Nawigacja nie zepsuła się w kontakcie z wodą, parowanie z telefonem jest dziecinnie proste, a bateria faktycznie daje radę! Co więcej mocowanie RamMount jak zwykle nie zawodzi – montaż na większości motocykli jest po prostu łatwy. Obsługa urządzenia, nawet w mokrej rękawicy motocyklowej jest możliwa i nie nastręcza problemów. To wszystko rokuje bardzo dobrze!
Więcej o nawigacji przeczytacie już niebawem. Dajcie nam chwilę! Czas jej poważnie dać w kość!

Czym pochwalić się może nowy TomTom?

KOMENTARZE