fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli nadal szukacie pomysłu na wypad motocyklowy, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość, Triumph Polska wraz z Proenduro.pl organizują spotkanie miłośników Tigerów w Bieszczadach. Tiger Meet Up zaplanowano w terminie 10-12 czerwca, co oznacza, że uczestnicy spędzą cały weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Bazą wypadową będzie hotel Skalny Spa usytuowany w malowniczym miejscu tuż nad samym Jeziorem Solińskim w miejscowości Polańczyk, znajdującym się blisko najlepszych tras motocyklowych w Bieszczadach.

Oficjalny start imprezy zaplanowano na piątkowy wieczór, tak aby dać uczestnikom odpowiednio dużo czasu na przybycie z całej Polski. Na miejsce czekać będzie na nich prelekcja podróżnicza, która zmotywuje ich do ruszenia dalej w świat, a także będzie to idealny moment na poznanie innych motocyklistów z różnych zakątków Polski.

Sobota będzie dniem pełnym atrakcji. Wspólnie z Proenduro.pl przygotowaliśmy zróżnicowane trasy zarówno szosowe, jak i offroadowe, dzięki którym uczestnicy spotkania będą mogli poznać piękne Bieszczady, nizależnie, jaki styl jazdy preferują. Dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli przetestować najnowsze modele Triumpha. W tym tegoroczne nowości: Tigera Sport 660 i Tigera 1200, no i oczywiście nie zabraknie najpopularniejszego motocykla ostatnich dwóch lat Tigera 900. Oprócz Tygrysów motocykliści będą mieć również możliwość przetestowania innych wyjątkowych modeli z gamy Triumpha.

Poza atrakcjami stricte motocyklowymi, na miejscu będzie można również ​wypożyczyć jacht, kajaki, a także odbyć przejażdżkę taktycznymi pojazdami Ryś, dzięki czemu każdy będzie mógł zasmakować przygody we własnym unikalnym stylu. Pełna wrażeń sobota zakończy się wspólną obiadokolacją przy muzyce, a w niedzielę, po śniadaniu, wszyscy wyruszą z powrotem do domów.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Tiger Meet Up, mogą zgłaszać swój udział bezpośrednio na adres e-mail: [email protected] (zgłoszenia będą przyjmowane do 30.04.2022).Cena uczestnictwa (2 noclegi ze śniadaniem + 1 obiadokolacja + możliwość przetestowania motocykli marki Triumph) to 440 zł od osoby.

* Reszta atrakcji będzie dodatkowo płatna na miejscu w hotelu.

KOMENTARZE