fbpx
A password will be e-mailed to you.

Obudowa Lifeproof to bezpieczeństwo nie tylko naszego telefonu czy iPhone’a, ale przede wszystkim nasze. Jeśli on przetrwa upadek, będziemy mogli zadzwonić po pomoc.

Obudowa chroni nie tylko przed wodą, ale przede wszystkim przed upadkami, czyli tym, co na co dzień może się wydarzyć. Jej wygląd budzi zaufanie. W praktyce sprawdziliśmy, że gwarantuje bezpieczeństwo włożonego doń urządzenia. Upadek z wysokości półtora metra nie jest wyzwaniem, a wodoszczelność utrzymuje nawet po wrzuceniu na kilka minut do jacuzzi (sprawdzone).

Dla korzystających z nawigacji w telefonie przewidziano szereg uchwytów z różnymi sposobami mocowań. My testowaliśmy uchwyt do klasycznej kierownicy. Montaż jest banalnie prosty, a zamocowanie telefonu bardzo stabilne i pewne. Nawet na dużych nierównościach nie ma najmniejszych tendencji do poluzowania się.

Zobacz także

Evolveo StrongPhone – pancerny telefon dla motocyklisty

Telefon jest chroniony przed deszczem. Dodatkowo, jeśli chcemy użyć wyjścia słuchawkowego, możemy użyć specjalnej przejściówki (w zestawie), która zagwarantuje wodoszczelność obudowy.

Wadą jest problematyczne podłączenie ładowarki, gdy urządzenie jest zamocowane w uchwycie (przynajmniej przy iPhonie 4), więc doładowywanie w czasie jazdy będzie kłopotliwe. Ekran dotykowy działa odrobinę mniej precyzyjnie, ale różnica jest naprawdę niewielka.

Lifeproof dostepny jest do większości modeli telefonów renomowanych firm i tabletów. Cena futerału do iPhone’a 4 – 299 zł, uchwyt – 169 zł. Więcej informacji i dostępność na www.376west.com.

Publikacja Świat Motocykli 12/2013.

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów