fbpx
A password will be e-mailed to you.

Powrót do szkoły to dla niektórych trudny czas. Postanowiliśmy jednak powtórzyć sobie zasady dzielenia i mnożenia, dzięki czemu ty oczywiście możesz tylko zyskać! Do końca roku (31.12.2022) wszystkie modele Aprilii z serii 660 dostępne są z rabatem o wartości 3300 zł brutto! 

Dlaczego akurat tyle? Każdy z motocykli Aprilia 660 wyposażony jest w fantastyczny dwucylindrowy silnik rzędowy, który gwarantuje niezapomniane emocje. Dzieląc 660 na dwa (cylindry) i mnożąc przez 10 pkt (na 10 możliwych) na skali niezrównanych doznań z jazdy otrzymujemy wynik 3300! Oczywiście 3300 zł rabatu na zakup Waszego wymarzonego motocykla z Noale.Nowa gama 660-tek to unikalna kombinacja motocykli, w której każdy odnajdzie coś dla siebie. Od niezwykle zwrotnego, zawadiackiego Tuono 660, którym podbijanie ulic miast nie stanowi żadnego problemu, przez drogowo-torowego sportowca, któremu niestraszna jest rywalizacja oraz walka na czas – najlepszy czas okrążenia oczywiście – aż po najbardziej uterenowionego w stawce Tuarega 660, któremu bezdroża otwierają nowe możliwości podróży. Każdy znajdzie motocykl o walorach, na których najbardziej mu zależy. Teraz w jeszcze lepszej cenie. Sprawdź naszą ofertę. Znajdź dealera i skorzystaj już teraz.

Regulamin promocji:

Rabat o wartości 3300 PLN brutto przyznawany jest do każdego motocykla marki Aprilia z serii 660, zakupionego w dniach 01.09.2022 – 31.12.2022 u autoryzowanego dealera.

Promocji nie można zamienić. Promocje nie kumulują się. Promocji nie można wymienić na ekwiwalent gotówkowy. Pytania odnośnie promocji należy kierować na adres mailowy [email protected] lub do punktów dealerskich.


KOMENTARZE