fbpx
A password will be e-mailed to you.

Przypominamy, że już od czwartku do soboty (26 września) potrwają premierowe targi motocyklowe w Kielcach.

Kielce Moto-Expo to doskonała okazja by zapoznać się z najnowszymi propozycjami producentów motocyklowych. Swoje nowości, już na 2016, pokaże między innymi Junak. Na stoisku marki nie zabraknie takich modeli jak M12 czy Cafe 125, przeznaczonych dla kierowców z prawem jazdy kat. B.


REKLAMA

Także Romet pokaże skutery i motocykle, które mogą być dosiadane przez kierowców samochodów. Na stoisku marki będzie też można obejrzeć z bliska maszyny na 2016, w tym jednoślady o większych pojemnościach skokowych.

Również na stoisku Suzuki będziecie mogli przysiąść się do wymarzonych mniejszych i większych motocykli i skuterów. Bogatą gamę maszyn wystawi także amerykańska legenda – Harley-Davidson.

Przypominamy, ze pierwsze dwa dni targów przeznaczone będą dla gości biznesowych. Kielce Moto-Expo dla zwiedzających będą czynne w sobotę 26 września. Nie może Cię tam zabraknąć!


REKLAMAREKLAMA


Wszelkie szczegółowe informacje na temat imprezy, w tym ceny biletów i dokładną listę wystawców znajdziecie na stronie organizatora. Zapraszamy!

KOMENTARZE

REKLAMA