fbpx
A password will be e-mailed to you.

Świat Motocykli i Yamaha zapraszają na wyjątkowe wydarzenie: szkolenie skuterowe i jazdy testowe maszynami do 125 ccm pojemności!

19 września na placu przy ul. Postępu 13 w Warszawie będziecie mieli okazję podnieść swoje kwalifikacje, ale również przetestować maszyny z fabryki Yamahy.

Szkolenie przewidziane jest dla osób, które mają już swój skuter, ale chcą podszkolić swoje umiejętności jazdy pod okiem instruktora. 

Wciąż nie czujesz się komfortowo jeżdżąc po mieście swoją 125tką? To szkolenie jest dla Ciebie! Nauczysz się, jak bezpiecznie poruszać się na jednośladzie, podszkolisz technikę jazdy i spotkasz się z ekipą Świata Motocykli.

Co otrzymujesz w cenie szkolenia?

  • 2 godziny jazdy pod okiem instruktora
  • kameralną, maksymalnie 5-osobową grupę uczestników
  • catering
  • świetnie, i z pożytkiem spędzony czas w towarzystwie miłośników dwóch kółek
  • prezent powitalny z atrakcyjnymi gadżetami
  • relację fotograficzną z imprezy

Bilety znajdziesz tutaj: http://sklep.swiatmotocykli.pl/kategoria/szkolenia/stratuj-z-dobrymi-nawykami-szkolenie-skuterowe

>> Zarezerwuj miejsce <<

Ale to nie wszystko! Bezpłatne jazdy testowe

Oprócz szkolenia zapraszamy na bezpłatne jazdy testowe dla wszystkich z prawem jazdy kategorii B. Jeżeli chciał(a)byś „przymierzyć” się do skutera lub motocykla o pojemności do 125 ccm, to świetna okazja!

Wystarczy, że przyjdziesz w niedzielę 19 września na plac przy ulicy Postępu 13 w Warszawie. Na miejscu dostępne do wypożyczenia będą ubrania motocyklowe oraz kaski od Motoszafy. W bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktora będziesz mógł spróbować swoich sił na skuterze lub motocyklu. Być może będzie to początek Twojej motocyklowej drogi?

Partnerami wydarzenia są: Yamaha Motor Polska, Abacus Motorcycle Rental i Motoszafa.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/180837994052215

>> Zarezerwuj miejsce <<
KOMENTARZE