fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nadchodzi kolejna odsłona niezwykle popularnego cyklu bezpłatnych szkoleń z lubelską Moto-Sekcją! Już 21 sierpnia, przy wsparciu dealera BMW Best Auto Lublin, odbędzie się szkolenie dla użytkowników motocykli bawarskiej marki.

Moto-Sekcja to stowarzyszenie, które przyjęło za główny cel poprawę bezpieczeństwa ogółu motocyklistów w Polsce. Swoje szkolenia, w tym wiele bezpłatnych, organizują na torze ODTJ Lublin. W zeszłym roku wzięliśmy udział w jednym z nich i zdecydowanie możemy polecić – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą lepiej poznać możliwości swojej maszyny, dać się pozytywnie zaskoczyć i zmienić złe przyzwyczajenia.

Już w niedzielę 21 sierpnia odbędzie się kolejna w tym roku edycja szkoleń z Moto-Sekcją. Podobnie jak w czerwcu, tak i tym razem będą na nią zaproszeni wyłącznie posiadacze motocykli BMW.  Sponsorem wydarzenia jest miejscowy dealer BMW Motorrad – Best Auto Lublin.

Zgłoszenia przyjmowane są tylko do 13 sierpnia, ale ich kolejność nie decyduje o dostaniu się na szkolenie. Jeśli liczba chętnych przekroczy dopuszczony limit, to nastąpi losowanie uczestników. Szczegółowe zasady opisane są na stronie wydarzenia na Facebooku. Przeczytajcie je bardzo dokładnie i zastosujcie się, bo tylko poprawnie spełnione wszystkie warunki umożliwią wzięcie udziału w szkoleniu.

Do zobaczenia w Lublinie!

KOMENTARZE