fbpx
A password will be e-mailed to you.

Piknik Polub Czasopisma był doskonałą okazją by poznać naszą redakcję, przyjrzeć się świetnym pokazom oraz porozmawiać o motocyklach.

Pokazy stunt

Świat Motocykli podczas pikniku Polub Czasopisma


REKLAMA

Michał Piotrowski zaskoczył wszystkich zebranych. Młody stunter pokazał na co stać 125-tkę. Tak nie przesłyszeliście się. Niewielki motocykl też potrafi zadziwić, szczególnie jak za kierownica siedzi świetny kierowca. Jazda na jednym kole, na kierownicy itp. to nie problem dla Michała.

Maszyna Wheelie

Świat Motocykli podczas pikniku Polub Czasopisma

Osoby, które na co dzień nie jeżdżą motocyklem także mogły spróbować swoich sił w postawieniu jednośladu na koło. Okazuje się, ze odkręcenie manetki i strzał ze sprzęgła wcale nie są takie proste jakby się wydawało patrząc na to co pokazywał Michał Piotrowski podczas swoich pokazów.

Moto-Medic

Świat Motocykli podczas pikniku Polub Czasopisma

Nie zabrakło również pokazów ratownictwa medycznego. Nie było jednak ćwiczenia na ?sucho?, ale ratownicy na motocyklach wyjechali do pozorowanego wypadku, spowodowanego zresztą przez naszego redaktora – Simpsona. Pokaz był doskonałą okazją by przekonać się jak pracują medycy i dlaczego ratownicy jeżdżący na motocyklach to wręcz niezbędny element nasze codziennej, zakorkowanej rzeczywistości.


REKLAMAREKLAMA


Moto-Jazda

Świat Motocykli podczas pikniku Polub Czasopisma

Dzięki instruktorom z Moto Jazdy mogliście też porozmawiać o tym jak bezpiecznie zacząć przygodę motocyklową lub jak podszkolić swoje jednośladowe umiejętności. Instruktorzy bardzo chętnie dzielili się wiedzą i udzielali cennych rad. Nie zabrakło też krótkiego pokazu umiejętności.

Konkursy

Świat Motocykli podczas pikniku Polub Czasopisma

Oczywiście mieliśmy dla Was też cenne nagrody. Wszystkie wejściówki na Speed Day oraz inne gadżety rozeszły się jak świeże bułeczki podczas konkursów prowadzonych przez Simpsona oraz Barrego.

Jeżeli woleliście, zgodnie z nową świecką tradycją, w weekend pójść do centrum handlowego żałujcie!

KOMENTARZE


REKLAMA