fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższą sobotę 14 maja ekipy Harley-Davidson Liberator i Superbet zapraszają na wyjątkową, motocyklową imprezę w Warszawie – Superbet Poker Run 2022, czyli świetną grę miejską, którą znają motocykliści na całym świecie.

Czym jest Poker Run?

Poruszając się motocyklem będziesz miał do odwiedzenia przygotowane wcześniej checkpointy zlokalizowane w kultowych dla fanów dwóch kółek miejscach Warszawy. W każdym z tych miejsc będziesz miał do wykonania różne zadania, za które odbierzesz specjalne karty, które pozwolą Ci powalczyć o super nagrody! Na finishu zabawy przyznawane będą za nie punkty i na ich podstawie wyłonimy zwycięzców!

SUPERBET POKER RUN to okazja do zobaczenia najciekawszych motocyklowych miejscówek stolicy, wygrania wartościowych nagród, a przy tym świetnej zabawy!

Strona wydarzenia na FB: TUTAJ!

Superbet Poker Run 2022 – kiedy i gdzie?

Impreza rozpocznie się między 10:30 a 12:00 pod salonem Harley-Davidson Liberator, przy ulicy Górczewskiej 30 w Warszawie.

Na starcie uczestnicy otrzymają pakiety startowe oraz mapkę 7 checkpointów. Na każdym z nich, po wykonaniu zadań, otrzymają karty z talii pokera.

Dla tych, którzy zdobędą najlepsze karty, organizatorzy przygotowali atrakcyjne nagrody, których łączna pula wynosi 15 000 złotych!

Uczestnicy mają czas na zebranie kart do godziny 16.00, zaś o 16:30, przy salonie H-D Liberator, rozpocznie się finał imprezy.

Zapraszamy na najlepsze motocyklowe wydarzenie w tym sezonie!

KOMENTARZE