fbpx
A password will be e-mailed to you.

Laminowany komplet turystyczny Artica Dry Tecno to nowość w tegorocznej kolekcji włoskiej marki SPYKE. Zestaw ten kierowany jest do motocyklowych podróżników, w szczególności posiadaczy motocykli turystycznych i ciężkich motocykli terenowych.

Artica Dry Tecno od Spyke to bardzo popularna i praktyczna kombinacja 2 w 1, gdzie zewnętrzna kurtka i spodnie dysponują laminowaną membraną gwarantującą skuteczną ochronę przed wodą i zimnym wiatrem. Kurtkę wewnętrzną można wykorzystać jako osobną warstwę odzieży.

Ciesz się podróżą w każdych warunkach

Do konstrukcji zestawu Artica Dry Tecno producent wykorzystał wytrzymały i sprawdzony Nylon. Domieszka Spandexu sprawia że odzież znakomicie wygląda i jest miła w dotyku. Podszewka kurtki i spodni wykonana w technologii 3D z poliestru usprawnia wentylację i ułatwia utrzymanie odzieży w czystości. Neoprenowy kołnierz jest wygodny, chłonie pot oraz daje się łatwo regulować.

Wygoda i funkcjonalność mają znaczenie

Imperatywem w przypadku odzieży turystycznej powinna być również funkcjonalność oraz bezpieczeństwo. Wodoodporne kieszenie zarówno w kurtce, jak i spodniach zadbają o dokumenty i elektronikę. Wszystkie zewnętrzne suwaki są wodoodporne. Specjalne kieszenie wentylacyjne pomagają w radzeniu sobie z różnicami temperatur.

O bezpieczeństwo dba rozbudowany zestaw ochraniaczy certyfikowany zgodnie z normą PN EN 1621-1:2012. Kurtka zawiera solidny ochraniacz pleców, a spodnie wyposażono również w ochraniacze bioder. Standardem w całym zestawie są bezpieczne, wzmacniane szwy wykonane zgodnie z normą EN 17092:2020. Po zmroku o widoczność motocyklisty dbają odblaskowe panele zastosowane z przodu i tyłu odzieży. Kurtkę i spodnie można spiąć suwakiem.

Zestaw Artica Dry Tecno oferowany jest w standardowej rozmiarówce, w praktycznych podczas turystyki kolorach. Więcej informacji na temat tej nowości na sezon 2022 znajdziecie na stronie producenta 

Dane techniczne kurtki Artica Dry Tecno: kliknij tutaj

Dane techniczne spodni Artica Dry Tecno: kliknij tutaj

Gdzie kupić odzież motocyklową SPYKE?

Zobacz mapę sklepów, w których dostępna jest odzież SPYKE w Polsce: Where to buy – SPYKE® Official Site

KOMENTARZE