fbpx
A password will be e-mailed to you.

Czy weekend nad morzem połączony z wypadem na tor w Pszczółkach nie brzmi zachęcająco? Jeśli tak, zapraszamy was serdecznie na kolejną odsłonę Time Attack, tym razem na obiekcie Autodrom Pomorze. 

Time Attack to ogólnopolska zabawa, organizowana na torach w całym kraju. Jest to rywalizacja z samym sobą, która polega na biciu rekordów własnych okrążeń. Nie organizujemy zawodów, tylko zachęcamy do publikowania swoich czasów uzyskanych na różnych torach i motocyklach. Przyjeżdżasz, dostajesz kostkę do profesjonalnego pomiaru czasu, wjeżdżasz na tor i bawisz się z nami! 

Time Attack to rozrywka dla każdego – grupa początkująca jeździ z instruktorem, a grupy zaawansowane doskonalą swoje umiejętności. Każdy może tu porównać swoje tempo jazdy do osób na podobnym sprzęcie lub z podobnym doświadczeniem. Nasze motto to: szybciej na torze, bezpieczniej na ulicy! 

Gdzie jeździmy 14 sierpnia? 

Autodrom Pomorze, znany również jako „Tor Pszczółki” to tor kartingowy z pełną infrastrukturą. Atrakcyjna nitka toru zmusza do technicznej jazdy, pozwalając również na odwinięcie gazu na prostych. Organizowane są na nim szkolenia, track daye oraz wyścigi.  

Długość: 1047m

Szerokość: 8-10m

Lokalizacja: ul. Żuławska 5, 83-032 Pszczółki

Jeździmy cały dzień (9:00-16:00, z godzinną przerwą) i wyróżniamy cztery grupy: A (zawodnicy z licencją), B (szybka), C (średniozaawansowana) i D (początkująca). Podział na grupy ze względu na umiejętności odbędzie się na miejscu, po pierwszych przejazdach. 

Gdzie kupić bilet?

 

W sklepie „Świata Motocykli” – TUTAJ!

Co otrzymujesz w cenie?

– sześć piętnastominutowych sesji treningowych na torze wyścigowym

– profesjonalny pomiar czasów techniką chronometrażu

– aktualizację czasów w profilu TimeAttack.pl

– relację foto z eventu

– możliwość trenowania z profesjonalnymi zawodnikami   

– cenne rady od profesjonalistów 

– powitalny prezent dla każdego uczestnika

– grupa początkująca wjeżdża na tor z instruktorem, który pokazuje nitkę 

– możliwość zwyciężenia w jednej (lub więcej) z sześciu kategorii: Najszybszy Typ, Najszybsza Typiara, Stary Motor i Może, Będę Szybsza, Będę Szybszy 

Wymagania:

  • sprawny technicznie motocykl 
  • kombinezon jedno lub dwu częściowy
  • atestowany kask
  • odpowiednie, wysokie obuwie motocyklowe
  • rękawiczki motocyklowe
  • przyjazd na miejsce co najmniej 30 minut przed rozpoczęciem sesji   

UWAGA!

Jeśli jesteś właścicielem motocykla marki Yamaha, w zamówieniu w miejsce  kodu rabatowego wpisz trzy pierwsze znaki numeru VIN swojego motocykla, a otrzymasz 50 zł zniżki na zakup biletu! Partnerami Time Attack w sezonie 2021 są Yamaha Motor Polska, I’M Intermotors i 4Ride.

Bilety na Time Attack w Pszczółkach – TUTAJ!

 

KOMENTARZE