BMW ujawniło zdjęcia koncepcji motocykla sportowo-turystycznego. Musimy przyznać, że sprzęt wygląd porywająco i mamy nadzieje, że niebawem zobaczymy to cacko na naszych drogach!

Zdjęcia to nie wszystko! 9Cento został zaprezentowany podczas wystawy Concorso d'Eleganza we Włoszech. Sprawa prezentacji konceptu ma się na tyle poważnie, że wystawa Cd'E przyciąga jak magnes media z całego świata, a bawarski producent często przedstawia podczas tej imprezy motocykle, które niebawem wejdą do produkcji. Dokładnie tak było w przypadku prototypu RnineT.

BMW

Nowoczesny pod każdym względem

Koncept wygląda porywająco! Ostre linie mieszają się z filigranową sylwetką. Na pierwszy rzut oka to motocykl turystyczny – szczególnie w przedniej części, która nawiązuje do modelu XR, ale przy głębszym poznaniu i zwróceniu uwagi na tylną część motocykla zauważamy nieco bardziej sportowe ambicje 9cento. Ciężar według informacji prasowych  został skoncentrowany w części przedniej motocykla – dokładnie tak, jak robi się to w przypadku motocykli sportowych

BMW

Elektromagnes i kufry

Turystyczne ambicje zdradza również duża szyba oraz owiewka. Jednak największą innowacją konceptu jest nowoczesny system mocowania kufrów, który oferuje nie tylko przestrzeń bagażową, ale i miejsce dla pasażera. Co więcej kufry według założeń konceptu będą podłączane do motocykla za pomocą elektromagnesu!

BMW

Przyznacie, że ten koncept wygląda porywająco! Nie możemy doczekać się, aż trafi w nasze ręce – solidnie go przetestujemy!

BMWBMW

KOMENTARZE

REKLAMA