fbpx
A password will be e-mailed to you.

To już ósma edycja tej imprezy i po raz kolejny redakcja Świata Motocykli obejmuje nad nią patronat medialny. Tym razem Spotkanie Klasycznych Triumphów odbędzie się w pierwszy weekend września w Beskidzie Sądeckim i mamy nadzieję, że ani restrykcje sanitarne, ani inne niemiłe wydarzenia nie zniweczą tych planów.

Zgłoszenia do imprezy już ruszyły i z każdym dniem ubywa wolnych miejsc. Jeśli więc jesteście posiadaczami Triumpha Bonneville’a, Thruxtona, Scramblera, Bobbera, Speedmastera, Rocketa czy Thunderbirda i chcecie spędzić weekend (2-4.09) w towarzystwie innych właścicieli tych motocykli, to nie ma co zwlekać z decyzją. Szczegóły na temat tego,  jak się zapisać na SKT, znajdziecie na stronie: www.klasycznytriumph.pl w zakładce spotkanie-regulamin. 

Do zlotu jest jeszcze sporo czasu, ale wygląda na to, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji, a najważniejszą z nich będzie sobotnia trasa turystyczna po Beskidzie Sądeckim (autorski projekt Mariusza Nędzyńskiego), o długości około 150 km. Odwiedzimy m.in. Tylicz, Wysową-Zdrój i Stary Sącz. Nie zabraknie też testów najnowszych modeli Triumpha udostępnionych przez Triumph Polska oraz Triumph Katowice i Triumph Kraków. Tradycyjnie wieczorem odbędzie się wspólna kolacja grillowa. Jak zawsze na niedzielny poranek zaplanowano kolejny, krótszy wyjazd, który śmiało będzie można połączyć z drogą powrotną do domu. Tym razem z Wierchomli przejedziemy do Słotwiny Arena, gdzie wjedziemy kolejką na górę i zaliczymy spacer wśród koron drzew. Wejdziemy też na wieżę widokową o unikalnej, drewnianej konstrukcji.Partnerami VIII Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, BNP Paribas,  Motul Polska, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Patronat nad imprezą objęło stowarzyszenie Cafe Racer Club Poland. Współorganizatorami wydarzenia są salony Triumph Katowice i Triumph Kraków. Jak co roku na imprezie obecna będzie niewielka, ale bardzo aktywna reprezentacja naszej redakcji.

Więcej informacji na: www.klasycznytriumph.pl 

Profil FB: www.facebook.com/KlasyczneMotocykleTriumph/

 

KOMENTARZE