fbpx
A password will be e-mailed to you.

Nadchodzi wiosna, a wraz z nią nowy sezon motocyklowy! Czas wyposażyć jednoślad w akcesoria poprawiające wygląd i ergonomię. Właściwym adresem dla łowców okazji jest oczywiście sklep Louis!

Fajny wygląd? Zrelaksowana pozycja? Bardzo prosta obsługa? Pełna kontrola? Jak się okazuje, uzyskanie stylu, wygody i perfekcyjnej ergonomii podczas jazdy na motocyklu jest możliwe nawet przy niewielkim budżecie! Magiczne słowo to Saito, czyli marka akcesoriów z gamy Louis, zapewniająca wyjątkowo dobry stosunek jakości oferowanych produktów do ich ceny.

Advertisement

Nowością w Louis są aluminiowe kierownice Saito w typowym formacie o rozpiętości 76 cm. Element ten pasuje niemalże do wszystkich motocykli typu naked lub retro, ze standardowymi zaciskami kierownicy 22 mm. Kosztuje zaledwie 165 zł.

Do pakietu producent poleca dorzucić dźwignie hamulca i sprzęgła z sześciostopniową regulacją, które idealnie do siebie pasują. Są dostępne do wielu modeli motocykli. Ich cena to obecnie 165 zł za sztukę (dotychczas była to kwota 282,9o zł).

Jak widać, zupełnie nowe wrażenia z jazdy można uzyskać wydając niewiele ponad 540 zł. Każdy, kto jeździł ze standardową kierownicą i klamkami, będzie zachwycony. Po ich wymianie wydaje się, jakby motocykl schudł przez zimę o 20 kilogramów.

Przy okazji, skoro już jesteśmy przy upiększaniu i ulepszaniu. Co powiecie jeszcze na parę lusterek Saito montowanych w końcówkach kierownicy? Są certyfikowane i dobrze pasują do szerokiej kierownicy. Lusterka są dostępne w specjalnej cenie 117,84 zł za sztukę.

Produkty marki Saito i wiele innych akcesoriów znajdziecie w sklepie www.louis.pl.

KOMENTARZE