fbpx

Młoda marka Rekurv, dostępna wyłącznie w sklepach Louis, właśnie zaprezentowała nowy, dwuczęściowy sportowy kombinezon wykonany z bawolej skóry. Model sprawdzi się nie tylko podczas codziennej jazdy po drogach publicznych, ale także na torze wyścigowym.

Ilu fanów skórzanych kombinezonów, tyle opinii, który jest lepszy – jednoczęściowy czy dwuczęściowy? W przypadku intensywnego użytkowania na torze wyścigowym jednoczęściowy model jest zdecydowanie lepszym wyborem. Jednak do sportowej jazdy po drogach publicznych rozdzielenie kurtki i spodni jest znacznie bardziej praktyczne, zwłaszcza że górę można nosić niezależnie.

Młoda marka Rekurv, dostępna wyłącznie na stronie www.louis-moto.fr, przyciąga uwagę właśnie tym nowym, stylowym i sportowym zestawem wykonanym ze skóry bawolej, uzupełnionym akordeonowym stretchem na łokciach i plecach dla zwiększenia komfortu.

Bezpieczne szwy i liczne regulowane ochraniacze można opcjonalnie uzupełnić o ochraniacz pleców. Połączenie między kurtką a spodniami odbywa się za pomocą dwóch zamków błyskawicznych do wyboru, krótkiego i okrągłego.

Mały szczegół o wielkim znaczeniu: Rekurv oferuje kombinezon aż 22 rozmiary gwarantujące dopasowanie!

Kurtka Rekurv C-11.04 i spodnie C-10.03 kosztują odpowiednio 1285,15 ZŁ i 1147,45 ZŁ.

>> Kup spodnie Rekurv << >> Kup kurtkę Rekurv <<

KOMENTARZE