fbpx

Podczas tworzenia kombinezonu motocyklowego Rebelhorn Fighter projektanci podjęli wyzwanie stworzenia produktu łączącego w sobie cechy ubrań typowo sportowych, jak i miejskich. Fighter jest więc tak samo „agresywny” i wygląda równie dobrze, jak popularny Rebel, ale jest jeszcze bardziej wszechstronny i niezwykle wygodny. Dzięki temu, że Rebelhorn Fighter wymusza mniej sportową pozycję ridera, nadaje się również do codziennej, miejskiej jazdy.

Wygoda i bezpieczeństwo

Kombinezon Fighter powstał z miękkiej, bydlęcej skóry, która jest również bardzo odporna na ścieranie. Fighter ma duże ribbingi (pracujące, rozciągliwe panele w formie harmonijki) i elastyczne panele poprawiające komfort użytkowania. Za wentylację odpowiadają perforowane panele skórzane w przedniej i tylnej części kombinezonu.

Model Fighter został również wyposażony w komplet ochraniaczy poziomu drugiego. W zestawie znajdują się protektory na łokcie, barki, plecy, biodra i kolana, na których dodatkowo znajdują się wymienne slidery.

Różne warianty

Poszukując idealnego kombinezonu o miejsko-sportowym charakterze, warto zwrócić uwagę na Fightera z jeszcze jednego, ważnego powodu. Dopasowanie kombinezonu ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo ridera – ochraniacze nie mogą się przesuwać, a sama kurtka czy spodnie nie powinny być za luźne. Dlatego też można osobno kupić kurtkę i spodnie, co daje gwarancję, że motocyklista z łatwością dobierze odpowiednie dla swojej sylwetki rozmiary (można je dowolnie ze sobą łączyć).

Dzięki temu, że tył kurtki jest przedłużany, można ją również połączyć z jeansami, jednocześnie chroniąc nerki przed przewianiem. Kupując Fightera, rider otrzymuje również ocieplającą kamizelkę, którą można nosić zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz kurtki. Kombinezon występuje w czterech wariantach kolorystycznych: czarno-białym, czarnym, czarno-czerwonym i czarnym ze wstawkami fluo.

Rebels of the universe

W linii Street w sezonie 2023 pojawi się też model Veloce – podstawowy, dwuczęściowy kombinezon motocyklowy przeznaczony do jazdy codziennej i turystyki motocyklowej. Uszyty z najwyższej jakości skóry bydlęcej, z ochraniaczami poziomu drugiego i wygodnymi wstawkami z materiału 4-way stretch. Kombinezon Rebelhorn Veloce uzupełni tym samym linię SPORT, przeznaczoną dla fanów szybszej jazdy.

KOMENTARZE