fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już 31 stycznia 2021 roku odbędzie się finał 29. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych aukcji. Będziecie mogli m.in. spędzić dzień na torze z Andrzejem lub Agnieszką, a także zrealizować wypad enduro z Konradem. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na oddziały dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

„Finał z głową” to hasło przewodnie tegorocznej zbiórki WOŚP, dzięki której fundacja Jerzego Owsiaka ma zamiar zebrać środki na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcych. Cała redakcja „Świata Motocykli” wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, dlatego przygotowaliśmy dla was kilka ciekawych aukcji charytatywnych, które zasilą fundusze 29. Finału WOŚP.

Spotkanie na torze z Agnieszką

Agnieszka na co dzień ogarnia całe redakcyjne zamieszanie, a w ramach 29. Finału WOŚP ogarnie ciekawy, wspólny wyjazd na tor Słomczyn lub Białystok. Aukcja jest dla każdego, więc nie ma znaczenia jaki jest twój poziom doświadczenia w torowej jeździe na motocyklu. Na dobrą zabawę może liczyć każdy!

>> Licytuj spotkanie na torze z Agnieszką<<

Cały dzień z Simpsonem

Andrzej, szef wszystkich szefów w „Świecie Motocykli”, zabierze cię na cały dzień na Tor Poznań. Jeśli nie masz doświadczenia na torze/nie jeździsz na motocyklach sportowych – nie szkodzi, Simpson wprowadzi cię do tego świata. A jeśli jesteś torowym wyjadaczem, też z pewnością nie będziesz się nudzić, w końcu na torze można trochę przycisnąć.

>> Licytuj dzień z Simpsonem<<

Wypad enduro z Konradem

Konrad zaprasza na przejażdżkę po drogach i bezdrożach wschodniego Mazowsza. Polne ścieżki, leśne dróżki i wspaniałe meandry rzeki Liwiec – to wszystko w klimacie rekreacyjnego off-roadu, więc nawet początkujący kierowca nie będzie miał problemu z pokonaniem trasy. Jeśli nie posiadasz motocykla terenowego, Konrad wyselekcjonuje najciekawsze asfaltowe drogi w okolicy. Dla osób bez własnego jednośladu pozostaje opcja “plecaczka”, co z takim kierowcą będzie równie niezapomnianym przeżyciem.

>> Licytuj wypad z Konradem<<

Google z autografem Taddiego Błażusiaka i Adriana Guggemosa

Podczas noworocznych testów motocykli GasGas na 2021 rok poprosiliśmy dwie jeżdżące legendy – Taddiego Błażusiaka i Adriana Guggemosa – o autografy na wypasionych goglach hiszpańskiej marki. Teraz mogą być twoje!

>> Licytuj gogle <<

Pierwsze wydanie “Świata Motocykli” z podpisem Lecha Potyńskiego

Pierwszy numer “Świata Motocykli” to nie lada gratka dla kolekcjonerów, a na aukcjach nie pojawia się zbyt często. Teraz możesz go wylicytować z podpisem lub dedykacją od jednego z założycieli pisma, Lecha Potyńskiego.

>> Licytuj pierwsze wydanie Świata Motocykli<<

Magazyn Motociclismo ze zbiorów Lecha Potyńskiego

“Motociclismo” to jeden z najstarszych magazynów motocyklowych w Europie – pierwszy numer pojawił się ponad 100 lat temu, w 1914 roku. Przedmiotem aukcji jest reprint pierwszego wydania, z którego będziesz miał okazję dowiedzieć się, jakie tematy motocyklowe były na topie w czasach, kiedy Polska była jeszcze pod zaborami. „Motociclismo” pochodzi ze zbiorów Lecha Potyńskiego.

>> Licytuj pierwszy numer Motociclismo<<

Zimowa czapka „Świata Motocykli”

Gruba klasyczna czapka z pomponem podkreśli Twoją motocyklową zajawkę i ochroni głowę przed zimnem. Zapewniamy, że gdy raz ją założysz, nie rozstaniecie się aż do wiosny, gdy zamienisz ją na kask. Wystawiona na aukcję czapka to pierwsza sztuka, która trafia do sprzedaży.

>> Licytuj czapkę „Świata Motocykli”<<

Nie licytujesz? Podaj dalej!

Zachęcamy was do udostępniania i dzielenia się informacjami o zbiórkach charytatywnych na 29. Finał WOŚP. Jeśli nie znalazłaś/eś czegoś dla siebie, możesz przekazać ten artykuł dalej do swoich znajomych i nieznajomych – także tych spoza motocyklowego świata.

KOMENTARZE