fbpx
A password will be e-mailed to you.

W historii ?Oldtimer Club Poland? tego typu rajd motocykli zabytkowych
będzie organizowany po raz pierwszy. Kilkuosobowa grupa pasjonatów
podejmuje wyzwanie zupełnie nowej formuły spotkań i turystyki motocyklowej.

Impreza odbędzie się w terminie 11-14 czerwca tego roku. Nostalgia Rally to sprawdzian i wyzwanie dla wytrwałych i zdeterminowanych ludzi o silnych charakterach, którzy zechcą się zmierzyć z odległością, niewygodami i pogodą. Rajd ma charakter objazdowy, z jednym noclegiem w połowie trasy. Do przejechania zaplanowano dwa odcinki po 380 km. Miejscem startu i zarazem metą będzie miejscowość w okolicy Piaseczna (dokładny adres będzie podany zainteresowanym). Koszt Rajdu to 400zł (bez paliwa), w tym trzy noclegi, trzy posiłki dziennie. Dokładny opis tzn. godziny startów, obowiązkowych postoi oraz noclegów zostaną podane zainteresowanym w e-mailach zwrotnych.


REKLAMA

Rajd jest przeznaczony tylko dla motocykli zabytkowych (różnych marek), wyprodukowanych do 1949 roku (motocykle nieprzerobione o wysokim stopniu oryginalności). Lista uczestników zostanie zamknięta 2 miesiące przed startem. Ilość miejsc – 20 osób. Z uwagi na kameralny charakter imprezy będzie utworzona lista rezerwowa z osób spoza klubu Oldtimer.

Wszyscy zainteresowani mogą się zgłaszać pisząc pod adres e-mail: [email protected] lub telefonicznie 601-632-156 (Krzysztof Pedryc).


REKLAMAREKLAMA


KOMENTARZE

REKLAMA