fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jak co roku zrobiliśmy subiektywny przegląd najciekawszych aukcji motocyklowych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finał WOŚP, który odbędzie się już 31 stycznia 2021 roku, zaowocował kilkoma ciekawymi aukcjami charytatywnymi, które mogą zainteresować motocyklistów i nie tylko. Czekamy na wasze propozycje i zachęcamy do licytowania. Przypominamy, że w tym roku Fundacja WOŚP zbiera środki na zakup sprzętu dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Ręcznie robione zegary z części motocyklowych

Ręcznie wykonany zegar z części motocyklowych będzie ciekawym elementem wystroju mieszkania/warsztatu miłośniczki lub miłośnika jednośladów. Jak twierdzi twórca, zegar został zrobiony z myślą o tegorocznym finale WOŚP, więc będzie odmierzał tylko szczęśliwe chwile.

>> Licytuj zagary<<

Motocykl żużlowy Adama Skórnickiego

Na aukcję 29. Finału WOŚP trafił motocykl żużlowy Adama Skórnickiego, Mistrza Polski na Żużlu w 2008 roku. W 2017 roku jednoślad został odrestaurowany, a na osłonce ramy możemy znaleźć podpisy członków Kadry Narodowej (m.in. Patryka Dudka, Macieja Janowskiego, Piotra Pawlickiego, Bartosza Smektały i Bartosza Zmarzlika).

>> Licytuj motocykl żużlowy<<

Przejażdżka “Ruskiem” z koszem po Dolinie Biebrzy

Pan Kazimierz zaprasza na jazdę rosyjskim motocyklem zabytkowym z koszem po Dolinie Biebrzy i jej rozlewiskach. Trasa obejmuje m.in. przejazd Carską Drogą, wejście na wieżę widokową, z której można podziwiać biebrzańskie łąki, i odwiedziny Góry Strękowej. Podczas przejażdżki będzie można podziwiać przyrodę Biebrzańskiego Parku Narodowego, a przy odrobinie szczęścia jest szansa na spotkanie z królem Biebrzy, czyli łosiem.

>> Licytuj przejażdżkę „Ruskiem”<<

Wycieczka na quadzie z Podkarpacką Grupą Quadową

Podkarpacka Grupa Quadowa zaprasza na wspólny wypad w teren, który potrwa 5-6 godzin. W tym czasie przejdziesz szkolenie z budowy i obsługi quada, poznasz podstawy jazdy na czterokołowcu, a na koniec wybierzesz się w podróż jednym z czterech pojazdów (aukcję mogą wygrać aż cztery osoby). Po zakończonej przeprawie przez błotniste szlaki odbędzie się ognisko lub grill.

>> Licytuj wycieczkę na quadzie<<

Zabytkowa WSK M06

Grupa Beskid Moto wystawiła na licytację odrestaurowany motocykl zabytkowy WSK M06. Jednoślad przeszedł kompleksowy remont silnika (podczas renowacji starano korzystać się z oryginalnych części z 1958 roku), a rama została polakierowana, przez co WSK M06 prezentuje się fenomenalnie. Motocykl jest przygotowany do rejestracji i w pełni sprawny, więc wystarczy tylko nalać paliwa i w drogę!

>> Licytuj motocykl WSK M06<<

Tydzień jazdy na motocyklu elektrycznym Super Soco (voucher)

Zastanawiasz się, jak to jest z tymi “elektrykami”, ale nigdy nie miałeś okazji żadnym pojeździć? Teraz masz szansę przekonać się na własnej skórze, czy motocykl z silnikiem elektrycznym jest dla ciebie. Na licytację wystawiono voucher na tydzień jazdy Super Soco, którego jednostka generuje aż 180 Nm momentu obrotowego. Do prowadzenia motocykla wystarczy prawo jazdy kategorii A1 lub B.

>> Licytuj voucher Super Soco<<

Aukcje charytatywne Świata Motocykli

Jak co roku wspieramy działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, więc podczas 29. Finału WOŚP nie mogło zabraknąć naszych aukcji charytatywnych. Możesz wylicytować m.in. dzień z Simpsonem na Torze Poznań, wypad enduro z Konradem lub wyjazd na tor z Agnieszką. Nasze aukcje znajdziesz pod tym linkiem.

>> Zobacz aukcje Świata Motocykli<<

Zdjęcia pochodzą z aukcji charytatywnych zamieszczonych na platformie Allegro

KOMENTARZE