fbpx
A password will be e-mailed to you.

Mamy nietypowy sposób na podniesienia poziomu bezpieczeństwa polskich motocyklistów. Będziemy jeździć szybko! Sęk w tym, że będziemy to robić tam, gdzie wolno! W Polsce mamy zaskakująco dużo miejsc dla motocyklistów, wystarczy je poznać! Każdy zawodnik potwierdzi, że gdy wyżyjemy się na torze, na ulicy będziemy jeździć zdecydowanie spokojniej, przez co bezpieczniej. Przemierzymy kraj, żeby pokazać Wam jak zaznać nieco zdrowej adrenaliny!

To jeden z naszych najfajniejszych projektów tego roku. Zwiedzimy całą masę polskich torów wyścigowych, które specjalnie dla Was opiszemy. W trakcie naszej podróży po Polsce będziemy przyglądać się dojazdowi na miejsce, infrastrukturze torowej – to przecież równie ważne jak sam tor. W artykułach, które już niebawem znajdą się zarówno w gazecie jak i na naszej stronie internetowej znajdziecie najważniejsze informacje dotyczące nitki toru oraz jej specyfiki. Będziemy tłumaczyć jak przygotować się na wyjazd na tor, aby nie być zaskoczonym i przede wszystkim, który obiekt wybrać.

Advertisement

Kompendium wiedzy

A może chcesz zapoznać się z samą nitką? Trafiłeś idealnie. W naszych artykułach znajdziesz opisy, w których krok po kroku tłumaczymy „zawiłości” toru. A jeśli chcesz przyjechać i potrenować pod okiem fachowców, to w naszej serii znajdziesz nie tylko informacje „co, gdzie i jak”, ale również z kim i na jakich zasadach.

Projekt „Wolno tam, gdzie szybko” to swoiste kompendium wiedzy, dzięki któremu wejdziesz w świat jazdy torowej gładko i bezproblemowo. Nie warto popełniać błędów, które możesz wyeliminować dzięki doświadczeniom innym. 

Cała masa dobrej zabawy, torów, motocykli, gości specjalnych i setki przejechanych kółek po polskich obiektach. Szybko tam, gdzie wolno nabiera rozpędu!

Advertisement

Obserwuj nasze social media, kanał na YouTubie (znajdzie się tam cała masa świetnych filmów), stronę internetową oraz gazetę. Będzie się działo!


Partnerem akcji jest PKN ORLEN

KOMENTARZE