fbpx
A password will be e-mailed to you.

Już w najbliższy weekend spotkamy się w Gdyni! Nie tylko porozmawiamy o motocyklach, ale będziemy świadkami niesamowitych pokazów. Dakarówki zawładną plażą, FMX powietrzem, spotkamy rekordzistę Guinnesa w paleniu gumy, a to nie wszystko!

 

Z redakcją Świata Motocykli będziecie mogli spotkać się na naszym stoisku „Porozmawiajmy o motocyklach”, które znajdziecie w centrum motocyklowych atrakcji. Czeka na nas kilka stref, więc każdy odnajdzie coś dla siebie.

Strefa Dakar

To bez wątpienia największa atrakcja VSR 2019, gdyż okazja do zobaczenia maszyn Dakarowych w akcji zdarza się wyjątkowo rzadko! Tym razem zawodnicy ORLEN Team będą mogli odwinąć porządnie gaz, gdyż przejazdy będą się odbywały po torze ułożonym na plaży.

Maciek Giemza oraz Adam Tomiczek pokażą jak należy jeździć motocyklem po piachu. Towarzyszyć im będę motocykliści aspirujący do najtrudniejszego rajdu Świata. Doświadczony Maciek Zdunek oraz młody Konrad Dąbrowski marzą o starcie w Dakarze. Klasę również pokaże najszybsza polska motocyklistka, czyli Joanna Miller! Nie możecie tego przegapić.

Strefa Freestyle

Jeśli oprócz prędkości kręcą Was motocyklowe ewolucje to nie będziecie się w stanie oderwać od areny freestyle’owej. Zobaczycie na niej najlepszą polską ekipę FMX, czyli Freestyle Family.

Zjawiskowy Marcin Łukaszczyk oraz pionier polskiego FMX Bartek Ogłaza pokażą jak można latać na motocyklach. Zobaczycie również wschodzącą gwiazdę, czyli 20-letniego Mikołaja Tempkę, który zadziwia publikę dynamiką swoich przejazdów. Towarzyszyć im będzie międzynarodowa gwiazda Alastair Sayer. Urodzony w Botswanie zawodnik regularnie startuje w show Master of Dirt i specjalizuje się w widowiskowych whipach!

Strefa Stunt

Na tej samej arenie co FMX będziecie mogli podziwiać pokazy stuntu i to w najlepszym wydaniu! Show zapewni nam jeżdżąca legenda tego sportu, czyli Rafał „Stunter 13” Pasierbek! Towarzyszyć mu będzie rekordzista Guinnessa w paleniu gumy Maciej „Dop” Bielicki. Będzie on dla Was wykonywał ewolucje na wyjątkowo wymagającej maszynie, czyli motocyklu Harley-Davidson Sportster 1200! Koniecznie musicie usłyszeć gangu dwóch ogromnych cylindrów w trakcie spektakularnych driftów!

Strefa Wyścigowa

VSR to również jedyna okazja, żeby zobaczyć w akcji motocykle endurance. Wójcik Racing Team dostarczy ponad 200-konne Yamahy R1, które biorą udział w legendarnych wyścigach 24h Le Mans i Suzuka 8h. Nie zabraknie również maszyn w specyfikacji Superbike. Za ich sterami do wyścigu po arenie staną: Marek Szkopek, Adrian Pasek, Artur Wielebski i Patryk Kosiniak.

Strefa Pitbike

Małe motocykle daje ogromne emocje! Wyścigi na pitbike’ach podbijają serca polskich motocyklistów. To najtańszy i najbardziej przystępny sposób na rozpoczęcie kariery wyścigowej. Tym razem zobaczymy pitbike’i w specyfikacji asfaltowej. Pokazowe wyścigi udowodnią, że nawet najmłodsi mogą doskonalić technikę jazdy na motocyklach, a osoby starsze są w stanie jechać na nich zjawiskowo szybko!

Już nie możemy doczekać się Verva Street Racing 2019! Jak będziecie poruszali się pomiędzy strefami nie zapomnijcie zajrzeć do Świata Motocykli! O różnych porach spotkacie u nas wyżej wymienionych motocyklistów, będziecie mogli przybić piątkę i porozmawiać o motocyklach. Do zobaczenia w Gdyni!

 

KOMENTARZE