fbpx
A password will be e-mailed to you.

Piotr Biesiekirski ma za sobą dwudniowe testy na hiszpańskim Circuit de Barcelona-Catalunya, gdzie już za dwa tygodnie wystartuje w motocyklowych mistrzostwach świata Moto2.

19-latek testował w Barcelonie razem ze sporą częścią etatowych zawodników mistrzostw świata, pokonując w sumie 110 okrążeń i kończąc jazdy z wynikiem 1:45.553. 

Już za dwa tygodnie motocyklista ekipy Pertamina Mandalika SAG Euvic wystartuje na tym samym obiekcie w swoim ósmym w karierze wyścigu MŚ, Grand Prix Katalonii.

Tydzień później czekają go tam z kolei dwa wyścigi trzeciej rundy mistrzostw Europy Moto2.Piotr Biesiekirski podczas testów w Barcelonie„Jestem bardzo zadowolony z tych dwóch dni i pracy, jaką wykonaliśmy podczas testów – mówi Piotr Biesiekirski. – Pierwszego dnia nie czułem się na motocyklu najlepiej, ale dość szybko znaleźliśmy odpowiedni kierunek jeśli chodzi o ustawienia. Drugiego dnia czułem się już znacznie lepiej, skupiłem się na pracy nad moim stylem jazdy i podkręciłem tempo o półtorej sekundy na okrążeniu. Pracowałem także blisko z naszym teamowym trenerem Josepem Monge i jestem zadowolony z efektów naszej współpracy. Razem z zespołem jesteśmy gotowi na Grand Prix Katalonii i mój ósmy w karierze start w mistrzostwach świata”.

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.comPiotr Biesiekirski podczas testów w Barcelonie

KOMENTARZE