fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wszystkie dziewczyny wiedzą, że jednymi z najwygodniejszych spodni są legginsy. Marka Ozone postanowiła wyprzedzić rynek i w tym roku wprowadziła na produkt, który nie tylko zaskakuje wygodą, ale wciąż pozostaje bezpieczny. Są to legginsy motocyklowe CHICA.

Wszystkie dziewczyny wiedzą, że jednymi z najwygodniejszych spodni są legginsy. Prawdopodobnie tylko dres ustępuje im w plebiscycie najbardziej komfortowych rzeczy do noszenia na co dzień.

Mimo że producenci odzieży i akcesoriów motocyklowych prześcigają się w szukaniu najwygodniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań do jazdy na motocyklu – rzadko spotkacie w ich ofercie certyfikowane legginsy motocyklowe dla kobiet.

Marka Ozone postanowiła wyprzedzić rynek i w tym roku wprowadziła na produkt, który nie tylko zaskakuje wygodą, ale wciąż pozostaje bezpieczny. Są to legginsy motocyklowe Chica.

Bezpieczeństwo w trasie

Ozone CHICA to spodnie motocyklowe wykonane z bawełny z wysoką zawartością włókien aramidowych. Są odporne na przetarcia i bardzo wytrzymałe, dlatego też dodatkowo producent wszył wewnątrz – na kolanach, biodrach i pośladkach – dodatkowe panele, właśnie z aramidu. W zestawie znajdziecie regulowane ochraniacze kolan poziomu 1 oraz kieszenie na protektory bioder i kości ogonowej.

Wygoda i dopasowanie

Legginsy motocyklowe Ozone Chica zostały uszyte w kroju Skinny Fit, który dopasowuje się do sylwetki i podkreśla jej atuty. Mają wysoką talię oraz elastyczne wstawki na kolanach i lędźwiach, które dają riderce swobodę i większy zakres ruchów. Dzięki bardzo szerokiej gamie rozmiarów każda dziewczyna na motocyklu z pewnością znajdzie coś dla siebie, niezależnie od figury.

Drugie spodnie w szafie

Dzięki temu, że Ozone oprócz wyglądu i bezpieczeństwa swoich produktów dba również o to, by produkty marki nie opróżniały portfelów motocyklistów – legginsy motocyklowe Chica mają również bardzo dobrą cenę, sporo niższą od pozycji w tej klasie u innych producentów. Idealnie nadają się więc na kolejne spodnie, które znajdą się w szafach motocyklistek!

O marce

Ozone to polska marka odzieży i akcesoriów motocyklowych. Marka Ozone słynie nie tylko z dobrego stosunku jakości do ceny, ale też z bardzo szerokiej rozmiarówki, zarówno w kolekcji męskiej, jak i damskiej. Produkty marki powstają z wielką dbałością o szczegóły, z bardzo dobrej jakości materiałów. W asortymencie są kaski, rękawice, kurtki i spodnie, a także wiele modeli butów motocyklowych.

KOMENTARZE