fbpx
A password will be e-mailed to you.

Oficjalne otwarcie salonu GOC Yamaha Rzeszów za nami. Salon posiada autoryzację na sprzedaż motocykli, skuterów oraz pojazdów czterokołowych i jest jedynym na Podkarpaciu autoryzowanym punktem sprzedaży marki Yamaha!

Otwarcie salonu GOC Yamaha składało się z dwóch części: oficjalnego otwarcia i towarzyszących mu wydarzeń w ciągu dnia pod salonem oraz koncertów zorganizowanych wieczorem na rzeszowskim rynku. W ciągu dnia przy salonie odbywały się koncerty oraz prezentacja produktów spod znaku trzech kamertonów, w tym wzbudzającego wielkie zainteresowanie modelu Niken.

Koncerty, zabawa i motocykle

Część artystyczna obejmowała występy rzeszowskich zespołów Brown oraz Rockaway, a także wyjątkowy występ artystów japońskich z grupy Amaterasu – jedynej formacji w Polsce grającej na tradycyjnych bębnach japońskich taiko. Wieczorna część imprezy odbyła się na scenie zlokalizowanej na rynku miasta. Ponownie wystąpili na niej japońscy bębniarze oraz zespołu Tides From Nebula – jeden z czołowych zespołów z gatunku instrumentalnego rocka w Europie.
Yamaha Rzeszów to salon sprzedaży wraz z autoryzowanym serwisem. Obiekt zajmuje 400 m kw. powierzchni. W salonie znajduje się obecnie 26 motocykli japońskiej marki, od pojazdów dziecięcych przez skutery po modele wyścigowych oraz turystyczne. GOC Yamaha Rzeszów oferuje również pojazdy ATV, odzież motocyklową oraz codzienną, a także akcesoria i gadżety.

Właścicielem salonu w Rzeszowie oraz dealerem marki Yamaha na Podkarpaciu jest producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles.
„Moim pierwszym poważnym motocyklem była Yamaha Dragstar, tak więc uruchomienie salonu sprzedaży tej marki jest dla mnie jak sentymentalna podróż” – śmieje się Stanisław Myszkowski, właściciel Game Over Cycles. „A mówiąc poważnie Yamaha jest dla mnie numerem jeden wśród japońskich marek motocyklowych. Oferuje bardzo szeroką gamę produktów o świetnej jakości. Poza tym to, z czego najbardziej jest znane GOC, czyli przerabianie i customizacja motocykli, będzie kontynuowane również w oparciu o motocykle tej marki. Dziś zorganizowaliśmy konkurs na najlepiej przerobioną Yamahę, a już niedługo rozpoczniemy pracę nad dużym projektem opartym o motocykl tego producenta. Jego szczegóły zostaną ujawnione niedługo”
dodaje Myszkowski.

Konkurs motocykli customowych

Konkurs Yamaha Custom Show był jednym z głównych punktów sobotniej inauguracji działalności rzeszowskiego salonu. Motocykle rywalizowały w trzech kategoriach: Old School, Sport Bike oraz Freestyle.

Advertisement

Organizatorzy przyznali także nagrodę Best Of Show dla najlepszej maszyny w konkursie. Zwycięzcy otrzymali puchary oraz gadżety marki Yamaha, a zwycięzca Best Of Show weekend darmowych jazd modelem Niken wraz z pobytem w luksusowym hotelu. Wyniki konkursu Yamaha Custom Show 2018 prezentują się następująco:
KATEGORIA SPORT.
I miejsce – Tomasz Podgórski, Yamaha XV 750 SE (1981)
II miejsce – Dawid Saferna, Yamaha XV 950 (1982)
KATEGORIA OLD SCHOOL
I miejsce – Tomasz Antkowicz, Yamaha Road Star Silverado (2008)
II miejsce – Krystian Wolicki, Yamaha XS 650 (1981)
KATEGORIA FREESTYLE
I miejsce – Piotr Kornaś, Yamaha XV 500 (1983)
II miejsce – Piotr Uhma, Yamaha V-Max (2010)
BEST OF SHOW
Tomasz Antkowicz, Yamaha Road Star Silverado (2008)

Garść historii

Game Over Cycles (GOC) to założona w 2012 roku polska firma budująca motocykle typu custom. Działająca w podkarpackiej miejscowości Lisie Jamy ekipa GOC jest znana z tworzenia oryginalnych maszyn m.in. takich jak The Recidivist, który jest pierwszym na świecie wytatuowanym motocyklem. Konstrukcje GOC zdobywały nagrody na najbardziej poważanych konkursach w branży motocyklowej. Firma zdobyła już osiem trofeów na organizowanym corocznie w Austrii European Bike Week (EBW) – największym festiwalu motocyklowym w Europie (125 000 uczestników i 70 000 motocykli w 2017r.) W zeszłym roku The Recidivist zdobył pierwsze miejsce w kategorii ”Najbardziej Niezwykły” w konkursie Rat’s Hole Custom Bike Show – najstarszym i najbardziej prestiżowym konkursie motocykli customowych na świecie organizowanym na Sturgis Motorcycle Rally – największym zlocie motocyklowym świata (Sturgis, USA, 480 000 uczestników w 2017r.)
www.gameovercycles.pl

KOMENTARZE