fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeśli szukacie pomysłu na motocyklową sobotę w Warszawie i okolicach, nie wahajcie się ani chwili. Salon Yamaha Liberty Motors (dawniej POLand Position) przy ul. Połczyńskiej 120C będzie bazą dwóch świetnych imprez. Z okazji otwarcia nowego sklepu Liberty MotoStore będziecie mogli m.in. skorzystać z olbrzymich rabatów i wygrać wspaniałe nagrody. Tego samego dnia spod salonu startuje rajd na orientację Tourist Rally Cup Poland 2022, w którym również możecie wziąć udział. 

Liberty MotoStore to nowy sklep z akcesoriami i ubraniami dla motocyklistów, który znalazł swoją przestrzeń na terenie salonu Liberty Motors Yamaha. W czasie uroczystego otwarcia, w sobotę 14 maja, czeka tu na was masa atrakcji. Przede wszystkim, dla każdego wyjątkowe rabaty (do – 57%) oraz gratisy do każdego zakupu. Dodatkowo nagrody w loterii paragonowej o łącznej puli prawie 10 000 zł, a są to między innymi:

  • Kaski Shoei, Schuberth i HJC
  • Rękawice motocyklowe Shima
  • Kosmetyki do pielęgnacji motocykla
  • Bilety na Track Day Liberty Motors
  • Wybrany motocykl z najnowszej floty Yamaha na weekend

Na wszystkich fanów MotoGP czeka ukryta w salonie niespodzianka o wartości 520 złotych. Oglądajcie relację z kwalifikacji i uważnie słuchajcie, co mówi Adam Badziak! Ponadto na miejscu będziecie mogli skorzystać z darmowej hamowni oraz odbyć wycieczkę w wirtualnej rzeczywistości na crossie Yamaha. Do tego oczywiście poczęstunek, muzyka i mega atmosfera!

Strona wydarzenia: TUTAJ

Rajd drogami Mazowsza

Do udziału we wspólnej zabawie i rywalizacji w ramach Tourist Rally Cup Poland 2022 zaproszeni są nie tylko klienci salonu, ale też wszyscy inni motocykliści, niezależnie od posiadanego typu czy marki motocykla. Rajd będzie miał charakter weekendowej wycieczki po regionie, w trakcie której uczestnicy będą posługiwać się roadbookiem w celu odnalezienia trasy.

Trasa rajdu w 98 % będzie wiodła po drogach asfaltowych, liczy ok. 150-200 km po najpiękniejszych zakątkach regionu. Czas trwania etapu to ok. 5-8 h, w zależności od posiadanych umiejętności, skrupulatności i podejścia do rywalizacji. Rajd nie odbywa się na czas – tu liczy się przygoda i piękno poznania tego, co nieodkryte.

Do rywalizacji może przystąpić każdy, niezależnie od posiadanych umiejętności, pod warunkiem posiadania odpowiedniej kategorii prawa jazdy. Biuro rajdu na terenie salonu Yamaha Liberty Motors przy Połczyńskiej 120C, w którym będzie mogli zgłosić swój udział, będzie czynne od godziny 9.00. Szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia. Do zobaczenia!

 

 

KOMENTARZE