fbpx
A password will be e-mailed to you.

Uwaga! To ostatnia w tym sezonie okazja, by wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu z Moto-Sekcją, organizowanym w ODTJ Lublin. Odbędzie się ono 24 września, można się na nie dostać wysyłając swoje zgłoszenie do 14 września. Tego samego dnia odbędzie się tam również komercyjne szkolenie poziomu 3. 

Szkolenia z Moto-Sekcją są bardzo popularne wśród motocyklistów z okolic Lublina, ale nie tylko – regularnie wpadają tam goście z odleglejszych regionów kraju. Przyciągają ich znakomita atmosfera wydarzenia i kompetentni instruktorzy ze sprawdzonym programem. Szczególne uznanie należy się Moto-Sekcji za cykl bezpłatnych szkoleń, dzięki którym wiedza o tym, jak bezpiecznie poruszać się na motocyklu może trafić do bardzo szerokiej grupy kierowców. Byliśmy tam w zeszłym roku i bardzo polecamy!

Najbliższe, a zarazem ostatnie w tym sezonie bezpłatne szkolenie z Moto-Sekcją odbędzie się na lubelskim ODTJ już 24 września. Jak zwykle chętnych będzie więcej niż miejsc, dlatego bardzo dkładnie przeczytajcie i zastosujcie się do warunków uczestnictwa, opisanych na stronie wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/796934464835949/

Bardzo ważne – zgłoszenia możecie wysyłać tylko do 14 września (najbliższa środa), do godziny 23.59!Tego samego dnia odbędzie się kolejne szkolenie, tym razem płatne, poziomu 3. Jeżeli chcecie wziąć w nim udział, wszelkie informacje znajdziecie w poniższym linku:

https://www.facebook.com/events/5592313047473449/

Do zobaczenia w ODTJ Lublin przy ul. Antoniny Grygowej. Szerokości!

 

KOMENTARZE