fbpx
A password will be e-mailed to you.

Wystartowała w piątek, 28 lutego, potrwa do niedzieli. To okazja do obejrzenia motocyklowych nowości i wielu innych modeli w jednym miejscu.

Łatwiej byłoby wyliczyć, czego na 6 Ogólnopolskiej Wystawie Motocykli i Skuterów nie da się zobaczyć. Nie ma stoisk Hondy i Kawasaki, ale najnowszy skuter „zielonych” można obejrzeć na stoisku Świata Motocykli. Nie ma Rometu, ale za to jest Almot z wielką reprezentacją Junaków. Szkoda tylko, że nie dopłynął na czas zapowiadany skuter Junak Vintage, który tutaj miał mieć swoją oficjalną premierę.

Na stoisku Świata Motocykli można obejrzeć zabytkowe polskie motocykle i skutery, wśród nich np. taki rarytas jak skuter offroadowy.

Są duże reprezentacje BMW, Yamahy, Suzuki, Harleya-Davidsona, KTM, Ducati i Triumpha. Zresztą zobaczmy zdjęcia z pierwszego dnia.

Wystawa trwa do 2 marca w Centrum Targowym MT Polska przy ulicy Marsa 56 w Warszawie. Godziny otwarcia: 10.00-18.00.

Polska

Bilety na targi można nabyć bezpośrednio w kasach targowych. Kasy nie obsługują kart płatniczych, na terenie hali MT Polska znajduje się bankomat Pekao SA.

bankomatPekao

Cena biletu normalnego – 25 zł, ulgowego – 15 zł.

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 10 za okazaniem legitymacji szkolnej. Zakupiony bilet jest ważny na jeden dzień. Można wielokrotnie wychodzić i wchodzić na targi w dniu, w którym został zakupiony bilet. Trzeba go tylko ostemplować przy wyjściu.

KOMENTARZE