fbpx
A password will be e-mailed to you.

Końcówka sezonu to tradycyjnie doskonały czas na zakup nowego motocykla. Honda zaprasza do swoich salonów, gdzie maszyny z rocznika 2021 kupicie teraz z rabatem wynoszącym nawet 4400 zł. Liczba dostępnych motocykli jest ograniczona!

Honda przygotowała dla swoich klientów akcję wyprzedażową pod hasłem ”Taniej już nie będzie”, zachęcając do kupna motocykli z roku modelowego 2021. Końcówka sezonu to idealny okres, by rozejrzeć się za ofertą dotyczącą wymarzonego jednośladu.

Zakupienie go właśnie teraz pozwoli nie tylko skorzystać z najatrakcyjniejszych cen w roku, ale również dosiąść maszynę już na początku kolejnego sezonu i cieszyć się nią od pierwszych wiosennych chwil, gdy tylko warunki pogodowe zaczną sprzyjać motocyklistom. Z akcji warto skorzystać jak najszybciej, gdyż liczba sztuk dostępnych w ramach wyprzedaży jest ograniczona.

Wyprzedaż motocykli Hondy z rocznika 2021

Honda już dziś zaprasza klientów do sieci autoryzowanych dealerów motocykli tej marki, gdzie wykwalifikowani sprzedawcy przedstawią szczegóły promocji, która dotyczy większości modeli z oferty sprzedażowej firmy. Listę dostępnych modeli w wyprzedażowych cenach znajdziecie pod poniższym linkiem:

https://www.honda.pl/motorcycles/range/offers.html

KOMENTARZE