fbpx
A password will be e-mailed to you.

Bardziej dynamiczny, sportowy charakter Projektanci Yamahy opracowali całkowicie nową, 6-biegową przekładnię, która oferuje lepsze przyspieszenie i mniejsze obroty podczas jazdy z dużą prędkością i na najwyższym biegu. W rezultacie otrzymano bardziej dynamiczne, sportowe osiągi oraz większy komfort i relaksującą jakość jazdy. Kolejną, znaczącą zmianą, którą przygotowano na rok 2016, jest użycie nowego sprzęgła A&S (Assist […]

Bardziej dynamiczny, sportowy charakter

Advertisement

Projektanci Yamahy opracowali całkowicie nową, 6-biegową przekładnię, która oferuje lepsze przyspieszenie i mniejsze obroty podczas jazdy z dużą prędkością i na najwyższym biegu. W rezultacie otrzymano bardziej dynamiczne, sportowe osiągi oraz większy komfort i relaksującą jakość jazdy.

Kolejną, znaczącą zmianą, którą przygotowano na rok 2016, jest użycie nowego sprzęgła A&S (Assist and Slipper), które zapewnia płynniejszą redukcję biegów w celu poprawy stabilności podwozia podczas zwalniania, dzięki czemu pokonywanie zakrętów na „serpentynach” jest znacznie przyjemniejsze. Z kolei nowe sprężyny sprzęgła o obniżonym ugięciu zapewniają lżejszą i łatwiejszą obsługę dźwigni sprzęgła.

Całkowicie nowe, LED-owe oświetlenie z przodu i z tyłu pojazdu nadaje lepszy wygląd całej gamie modeli FJR – podczas gdy nowe lampy doświetlające zakręty w wersji FJR1300AE/AS poprawiają właściwości jazdy po ciemku. Za sprawą zmodyfikowanego oprzyrządowania i nowej opcji kolorystycznej Matt Silver, najnowsza generacja motocykli FJR nie przestaje zachwycać wyrafinowanym stylem i znakomitą funkcjonalnością, które z pewnością zostaną docenione przez lojalnych wielbicieli tych modeli.

Przygotowany pod instalację systemu D-Air Street

Modele FJR1300 MY 2016 są przygotowane pod instalację systemu Dainese D-Air® Street. Zestaw instalacyjny (M-Kit) D-Air przeznaczony dla FJR1300, składający się z czujników, złączy, wyświetlacza i wsporników, łączy się z zestawem D-Air Jacket (J-kit). W pierwszym kwartale 2016 roku system będzie dostępny u wybranych dealerów, u których od razu będzie można go zamontować.

Nowe właściwości FJR1300A/AE/AS

Główne właściwości techniczne FJR1300A/AE/AS

 

Advertisement

Ekskluzywne właściwości FJR1300AS

YCC-S (elektroniczne sterowanie zmianą biegów Yamaha) bezsprzęgłowy system zmiany biegów

Kolory:

Matt Silver (nowy)

Tech Graphite (kontynuacja)

 

Dostępność: marzec 2016

KOMENTARZE