fbpx
A password will be e-mailed to you.

29 marca o 15:00 #StayAtHomeGP! Podczas unikalnej imprezy na wirtualnym torze spotkają się: Fabio Quartararo, Alex Rins, Marc Marquez i Maverick Vinales.

Dorna, promotor serii MotoGP, przyłącza się do akcji #ZostańWDomu. Na starcie do pierwszego Grand Prix rozgrywanego w wirtualnej rzeczywistości stanie aktualny Mistrz Świata Marc Marquez i jego czołowi rywale: Maverick Vinales, Alex Rins oraz Fabio Quartararo. Całość w najbliższą niedzielę. 


REKLAMA

Wyścig rozegrany zostanie na torze Mugello w formie sprintu. Najpierw krótkie kwalifikacje, później sześć okrążeń. Ściganie obejrzeć będzie można na stronie motogp.com, ale także za darmo na kanale YouTube, który znajdziecie TUTAJ. 

MotoGP, to w realnym świecie, ma zostać wznowione w pierwszy weekend maja na torze Jerez

MotoGP to także eSport

Nie wszyscy wiedzą, że od dwóch lat MotoGP organizuje własną serię wyścigów e-sportowych. W tym roku rozgrywki prowadzone są na MotoGP19 Official Video Game. Zasady są dość proste: najpierw trzy Wyzwania, podczas których e-zawodnicy starają się wykręcać najlepsze czasy. Z najlepszych z nich wybranych jest 11, którzy trafiają do zespołów fabrycznych (poważnie, każdy ma swój sponsoring i traktowany jest jak członek zespołu). Fabryczni e-zawodnicy ścigają się w Global Series rozgrywanych fizycznie, przy wybranych rundach MotoGP. Cztery rundy Global Series, 8 wyścigów i jeden zwycięzca. Ten ostatni zgarnia BMW M235i xDrive Gran Coupé. Nieźle?

Chcesz obejrzeć film? Przekliknij się na platformę YT


REKLAMAREKLAMA


Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej, to zerknijcie na esport.motogp.com

 

KOMENTARZE


REKLAMA