fbpx
A password will be e-mailed to you.

Po świetnych zawodach na Philip Island w Australii, zawodnicy przenieśli się na niezwykle wymagający tor Sepang. Jest to już dziewiętnasty start Moto GP w Malezji.

W Cieniu smutnych wydarzeń w teamie Kiefer Racing zawodnicy MotoGP przygotowują się do niedzielnych wyścigów. Tor w Malezji przyzwyczaił nas do widowiskowej jazdy zawodników na mokrej nawierzchni. Tak było rok temu, gdzie zawodnicy ścigali się w bardzo trudnych warunkach. Deszcz i zalegająca na torze woda zdominowała wyścig.

Nawadnianie organizmu jest niezwykle istotne w trudnych, tropikalnych warunkach

Tegoroczna edycja zapowiada się podobnie. Druga sesja treningowa w kategorii królewskiej, również rozegrała się zmiennych warunkach pogodowych. Najlepszy czas osiągnął Andrea Dovizioso. Drugi był lider klasyfikacji generalnej Marc Marquez. Na trzecim miejscu linie mety pokonał Jorge Lorenzo. Trzecia sesja treningowa na torze Sepang rozpocznie się jutro o godzinie 3.55 czasu polskiego.

Tymczasem zobaczcie co wyprawiali na torze Sepang zawodnicy MotoGP rok temu!

Marquez z nadzieją na tytuł już podczas MotoGP Malezji!

Jeżeli Marc Marquez nie popełni błędu podczas wyścigu w Malezji, ma ogromną szansę na przypieczętowanie szóstego już tytułu Mistrza Świata MotoGP. Warunkiem uzyskania pierwszego miejsca w generalce jest dojechanie do mety nie tracąc do Dovizioso więcej niż 8 punktów.

Zarco poza torem! Nie miał szans utrzymać motocykla

KOMENTARZE