fbpx
A password will be e-mailed to you.

To miejsce ma już swoich bohaterów, teraz Ty możesz zostać jednym z nich. Rozpoczynają się zawody terenowe: Pit Bike Cup!

To jest to, na co czekali wszyscy fani małych motocykli. Już 27 kwietnia pierwsza runda Pit Bike Cup. Tor Głażewo to kultowe miejsce dla wszystkich fanów pit bike w wersji off-road. Zlokalizowany niedaleko Torunia obiekt to nie tylko idealne miejsce do zmagań zawodniczych, ale i niepowtarzalny klimat.

Rozpoczynamy rywalizację terenową na pit bike! Tor Głażewo zaprasza

To właśnie tu stawialiśmy pierwsze kroki na pit bike, tu się wszystko zaczęło – mówi Łukasz Pawlikowski, MX Otopit Toruń. – Teraz kontynuujemy tę przygodę pod szyldem Pit Bike Cup, a w zmaganiach biorą udział dzieci, młodzież i dorośli. Poziom z roku na rok drastycznie rośnie, co bardzo cieszy. Ale, by każdy miał szansę rozpocząć swoje starty, stworzyliśmy klasę Amator, dostępną dla zawodników, którzy nie mają czasu na regularne treningi.

Do wyboru, do koloru!

Łącznie podczas Pit Bike Cup na torze zawodnicy będą zmagać się w ośmiu wariantach. Jest to siedem klas: Amator, Stock 90, Stok 125, Stok 150, Stock 150 Junior, Pit Ladies, Super Pit oraz dodatkowo jazdy pokazowe dla dzieci od szóstego roku życia (bez pomiaru czasu i klasyfikacji).

– Bardzo lubię tor Głażewo, zawody zawsze są świetne, tor super przygotowany, do tego jest z kim się pościgać, bo w mojej klasie są naprawdę dobrzy zawodnicy. Rok temu zająłem drugie miejsce w generalce, teraz czas powalczyć o najwyższe trofeum. Nie mogę się doczekać, do zobaczenia na torze Głażewo– mówi Maksymilian Pawełczak, Stock 90.

Wejście jest free!

Zawody w Głażewie to nie tylko wyśmienita zabawa dla startujących, ale także świetne widowisko dla publiczności. Wstęp na zawody jest bezpłatny, więc każdy może pojawić się w sobotę, by przyjrzeć się rywalizacji na torze. Jeżeli zaś nie możecie być na miejscu, z całych zawodów będzie można oglądać relacje live, która będzie dostępna tutaj:

Początek 11:55. Jeżeli planujecie start w zawodach, zgłoszenia do zawodów dostępne są na stronie MX Otopit Toruń!

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ

Pit Bike Cup 2019

27 kwietnia 2019
Runda 1, Tor Głażewo
Start: godz. 12:00
Informacje: [email protected]

 

KOMENTARZE