fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kampania przed drugą turą wyborów trwa w najlepsze. Z tego faktu postanowiła skorzystać inicjatywa ?Tak dla motocykli na buspasach?.

W sztabach wyborczych kandydatów złożono pisma z prośbą o wypowiedzenie się na temat wpuszczenie warszawskich motocyklistów na buspasy.

Oczywiście nawet jeżeli któryś z kandydatów wypowie się pozytywnie na temat inicjatywy nie będzie to oznaczało automatycznego wpuszczenia nas na pasy dla komunikacji. Będzie to jednak obietnica, którą w przyszłości być może uda się wykorzystać.

”W imieniu Inicjatywy >>Tak dla motocykli na buspasach<< w dniu dzisiejszym (15.05) złożyliśmy pisma w sztabach wyborczych kandydatów na urząd Prezydenta RP: Pana Bronisława Komorowskiego oraz Pana Andrzeja Dudy w sprawie opinii nt. dopuszczenia do ruchu na stołecznych buspasach motocyklistów. Liczymy, że kandydaci na najwyższy urząd w Państwie wyrażą swoją opinię w tym temacie, o czym będziemy chcieli poinformować ogólnopolskie środowisko motocyklowe„ – mówił Paweł LENARCZYK radny Dzielnicy Ursynów

Advertisement

Czekamy zatem na odpowiedzi kandydatów.

KOMENTARZE
Advertisement