fbpx
A password will be e-mailed to you.

Moto Guzzi obchodzi w tym roku setną rocznicę swojego powstania. Teraz macie szansę na to, by świętować wspólnie z „Orłem z Mandello”!

Moto Guzzi to jedna z najstarszych marek motocyklowych na świecie, produkująca swoje motocykle niezmiennie w tym samym, pięknym miejscu nad jeziorem Como we Włoszech. W tym roku „duma i pierwowzór” tego, co nazwać można „włoskimi motocyklami klasycznymi”, obchodzi swoje setne urodziny.

Właśnie dlatego Moto Guzzi Polska wraz z siecią dealerską zapraszają do salonów Moto Guzzi w dniu 13.03.2021 (sobota), gdzie świętować będziemy wspólnie podczas wydarzenia, które odbędzie się we wszystkich punktach dealerskich w jednym czasie. Na miejscu czeka moc atrakcji, w tym ta najważniejsza – prezentacja nowych modeli Moto Guzzi na rok 2021, również w rocznicowym malowaniu Centenario.Moto Guzzi V9 Bobber CentenarioW tym dniu czekać też będą na was pyszna włoska kawa, urodzinowe Prosecco oraz tort. Nie zabraknie również upominków, konkursów z nagrodami i specjalnych atrakcji, w tym m.in. rozmowy dwóch znanych i lubianych dziennikarzy motocyklowych, Mariusza Rakowskiego oraz Piotra Baryły, którzy jako pierwsi mieli okazję przetestować nowe modele V7. Opowiedzą również o swoich przygodach z Moto Guzzi.

Pierwszy z nich jest obecnie właścicielem V85 TT, a drugi opowie o swoich przygodach ze zlotu Moto Guzzi Club Poland, na którym był już kilkukrotnie. Obaj pojawią się w salonie Liberty Motors Piaseczno, jednakże importer zapewnia transmisję live, by również w pozostałych salonach goście i miłośnicy marki Moto Guzzi mogli poznać najciekawsze szczegóły z testu nowych V7.Moto Guzzi V7

Dodatkowo, podczas tego wydarzenia ogłoszony zostanie wielki konkurs Moto Guzzi Polska, którego nagrodą główną będzie wyjazd do Mandello del Lario na obchody GMG (Giornate Mondiali Guzzi), czyli wrześniowej imprezy samego producenta znad jeziora Como. Szczegóły podane zostaną podczas wydarzenia.

Salony Moto Guzzi, w których obchodzone będą urodziny i prezentacja:

  • Liberty Motors Piaseczno, ul. Puławska 44D, 05-500 Piaseczno
  • Liberty Motors Wrocław, al. Jana III Sobieskiego 5, 51-301 Wrocław
  • Moto Mio Kraków, ul. Zakopiańska 171a, 30-435 Kraków
  • Centrum-Motocykli Poznań (nowy dealer), ul. Lutycka 95a, 60-478 Poznań

 

KOMENTARZE