fbpx
A password will be e-mailed to you.

Dwukrotny żużlowy mistrz świata Bartosz Zmarzlik przekazał na licytacje dla Niny walczącej z SMA wyjątkową, motocyklową pamiątkę – złoty medal za zwycięstwo w mistrzostwach świata w 2019 roku!

Dwuletnia Nina Słupska zmaga się z podstępną i bardzo ciężką do wyleczenia chorobą – SMA, czyli rdzeniowym zanikiem mięśni. Jedynym ratunkiem jest niezwykle kosztowna terapia genowa, kosztująca aż 9 milionów zł. Niestety pieniądze (których udało się uzbierać już ponad 7 mln zł) nie są jedynym problemem. Nina walczy również z czasem, ponieważ terapia będzie skuteczna tylko do osiągnięcia określonej wagi. Tu niestety brakuje już tylko 2,5 kg, a stan dziewczynki z dnia na dzień się pogarsza.

Advertisement

Jako środowisko motocyklowe stoimy za nią murem, uczestnicząc w licznych akcjach i licytacjach. Główna zbiórka na rzecz Niny odbywa się tutaj:

https://www.siepomaga.pl/nina

Do licytacji na rzecz Niny dołączył Bartosz Zmarzlik, dwukrotny motocyklowy mistrz świata na żużlu, który w nadchodzącym sezonie 2021 powalczy o trzeci tytuł z rzędu. Teraz Bartosz na aukcję przekazał wyjątkowy prezent: złoty medal za zwycięstwo w mistrzostwach świata„Łzy, radość, szczęście – tak czułem się wjeżdżając na metę w Toruniu, w finałowej rundzie Grand Prix w 2019 roku. Właśnie wtedy, po raz pierwszy, zdobyłem tytuł Indywidualnego Mistrza Świata” – pisał Zmarzlik na swoim profilu na Facebooku.

Medal można licytować tutaj: https://allegro.pl/oferta/zloty-medal-b-zmarzlika-za-tytul-mistrza-swiata-10882044643

Advertisement

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Każda złotówka się liczy, a każdy dzień zwłoki to mniejsze szanse dla Ninki. Pomagajmy!

Bartosz Zmarzlik w 2019 roku Bartosz Zmarzlik w 2019 roku


zdjęcia medalu: profil Bartosza Zmarzlika na Facebooku

KOMENTARZE