fbpx
A password will be e-mailed to you.

Masters of Dirt to europejski team freestyle’owy który tworzą najbardziej utalentowani sportowcy specjalizujący się we freestyle’owych ewolucjach na motocyklach crossowych, rowerach, quadach, a także skuterach śnieżnych. Do MOD należy między innymi Blake „Bilko” Williams, który jako pierwszy Europejczyk zdobył złoty medal na X Games. MOD posiadają na swoim koncie wiele rekordów świata w powietrznych pokazach, […]

Masters of Dirt to europejski team freestyle’owy który tworzą najbardziej utalentowani sportowcy specjalizujący się we freestyle’owych ewolucjach na motocyklach crossowych, rowerach, quadach, a także skuterach śnieżnych. Do MOD należy między innymi Blake „Bilko” Williams, który jako pierwszy Europejczyk zdobył złoty medal na X Games. MOD posiadają na swoim koncie wiele rekordów świata w powietrznych pokazach, jak i unikatowe tricki, takie jak np. podwójne salto do przodu. W lutym tego roku zawodnicy MOD pobili rekord w liczbie backflipów wykonywanych jeden po drugim, robiąc w pojedynczym ciągu 41 backflipów!

 

 

Esencję klimatu Masters of Dirt będzie można poczuć w trakcie Pit Party VERVA Street Racing w strefie Monster Energy Zone, gdzie w godzinach 15.30 – 18.00 będą odbywać się sesje pokazowe z udziałem trzech zawodników ze stajni MOD. Pokazy FMX będą połączone z dawką niezwykle trudnego technicznie stuntu motocyklowego, czyli ekwilibrystycznych sztuczek na motocyklach oraz driftu w sportowych autach. Swoje umiejętności MOD zaprezentują także na Stadionie Narodowym, już podczas głównej części imprezy.

Emocje podgrzewać będą również Fuel Girls – grupa gorących dziewczyn specjalizujących się w pokazach z ogniem. Pochodzą one z Wielkiej Brytanii i do perfekcji opanowały ujarzmianie tego groźnego żywiołu. Fuel Girls współpracują z Masters of Dirt, przez co połączenie ognistego show i sportów motorowych daje niezapomniane wrażenia.

Więcej informacji o Masters of Dirt: www.mastersofdirt.com

Więcej informacji o Top Gear Live – edycji specjalnej VERVA Street Racing: www.orlen.pl/topgearlive

KOMENTARZE

Nie ma więcej wpisów