fbpx
A password will be e-mailed to you.

Do sieci trafił oficjalny zwiastun dokumentu „Marc Marquez: ALL IN”, opowiadającego o powrocie ośmiokrotnego mistrza świata do zdrowia po operacji ręki i urazie oka w sezonie 2022 MotoGP. Hiszpana od tej strony jeszcze nie widzieliście, dlatego… tej produkcji naprawdę nie można przegapić!

Co trzeba zrobić, aby wrócić na szczyt? I to nie w byle jakiej serii, a w Motocyklowych Mistrzostwach Świata. Odpowiedź na to pytanie być może uda się znaleźć w nowym, pięcioodcinkowym dokumencie „Marc Marquez ALL IN”, opowiadającym o kulisach powrotu Marka Marqueza do zdrowia. Trzeba będzie jednak jeszcze odrobinę poczekać – premiera dokumentu w Amazon Prime już w lutym 2023 roku!

Film dokumentalny został wyprodukowany przez Fast Brothers we współpracy z Red Bull Media House, TBS i Dorną. Twórcy towarzyszą Marquezowi w jego przenosinach do Madrytu, gdzie kontynuuje powrót do zdrowia, a potem wraca do rywalizacji w sezonie 2022 MotoGP. Podczas drugiej rundy, GP Indonezji, Marc zaliczył potężnego high-side’a, po którym znów pojawił się u niego problem z podwójnym widzeniem. Hiszpan wrócił przy okazji rundy o GP Ameryk, gdzie problemy na starcie pozbawiły go szansy walki o pierwsze (i jedyne) zwycięstwo w minionym sezonie.

W międzyczasie jednak Marc nadal odczuwał problemy z kontuzjowaną jeszcze w 2020 roku ręką. Przez to musiał podjąć niezwykle trudną decyzję: nie robić nic, czy może poddać się kolejnej operacji i długiemu procesowi rekonwalescencji. I to bez gwarancji powrotu „starego, dobrego Marqueza”, który pobił mnóstwo rekordów i zmienił oblicze MotoGP. Marc Marquez postanowił jednak zaryzykować i poddać się kolejnej operacji. Teraz kibice na całym świecie będą mogli zobaczyć kulisy tego, jak wyglądał powrót Hiszpana do zdrowia. A także jak to jest, że po wygraniu ośmiu tytułów mistrza świata, nadal można mieć apetyt na więcej.

Dokument „Marc Marquez: ALL IN” to kolejna już współpraca MotoGP z Amazon Prime. Na początku sezonu swoją premierę miała przecież seria o rywalizacji w 2021 roku i choć nie była zła, to nie powtórzyła sukcesu Netflixowego „F1: Drive to Survive”. Mało tego, szereg problemów technicznych uniemożliwiał oglądanie „MotoGP: Unlimited” w wielu krajach na świecie. To, w połączeniu z niedociągnięciami, tylko rozzłościło kibiców. Mamy zatem nadzieję, że w przypadku produkcji o Márquezie uda się uniknąć wpadek. Jeśli tak będzie, to kto wie, może doczekamy się kolejnego sezonu „MotoGP: Unlimited” (produkcję zawieszono w 2022 roku).

Koniecznie zobaczcie zwiastun „Marc Marquez: ALL IN” i przygotujcie się na premierę całej produkcji, która już w lutym 2023 roku wjedzie na Amazon Prime.

KOMENTARZE