fbpx
A password will be e-mailed to you.

Niewielu jest producentów motocykli, których portfolio edycji specjalnych jest tak bogate jak w przypadku Ducati. Zwłaszcza że właśnie się ono poszerzyło, ponieważ bolońska marka stworzyła we współpracy z rodzimym producentem ekskluzywnych i eleganckich mebli limitowaną edycję XDiavela – Nera.

Nie od dziś wiadomo, że Włosi kochają rzeczy stylowe, piękne i pełne charakteru. Efekt kolaboracji dwóch włoskich firm nie mógł być zatem inny. Ducati XDiavel Nera, bo o nim mowa, łączy w sobie wszystkie te cechy.Motocykl ten już w standardowej odmianie jest pociągający jak mało który. Potężny i fenomenalnie brzmiący silnik V2, zaawansowane technologie oraz ciekawy miks motocykla sportowego i cruisera robią wrażenie. A swoje trzy grosze dołożyli do tego projektanci z firmy Poltron Frau, która o ponad stu lat zajmuje się produkcją pięknych, eleganckich, a przy tym luksusowych mebli.

Nie można tu mówić o motocyklu zaprojektowanym na nowo. Efektem współpracy obu firm jest raczej dopieszczenie detali i to w sposób bardzo gustowny. Wśród nich głównym elementem jest kanapa obszyta elegancką skórą Pelle Frau, w pięciu kolorach do wyboru, która jest specjalnością marki Poltron Frau. Do tego dochodzi jeszcze unikatowe malowanie, występujące tylko w tej wersji.Ale żeby nie tylko dla oka było coś miłego, Ducati zadbało także o to, by zwiększyć radość z jazdy. Zamiast odlewanych felg, XDiavel Nera otrzymał kute, superlekkie felgi aluminiowe, które z pewnością wpłyną na zwinność motocykla. Kropką nad „i” ekskluzywnej wersji są brelok oraz skórzane etui na dokumenty, które otrzymuje każdy nowy właściciel tego motocykla. A wielu ich nie będzie, bo wersja Nera zostanie wyprodukowana w zaledwie 500 egzemplarzach! 

Advertisement

Więcej informacji o motocyklach Ducati znajdziecie na stronie www.ducatipolska.pl

KOMENTARZE