fbpx
A password will be e-mailed to you.

15 czerwca 2020 ulica Puławska 44 w Piasecznie stała się najgorętszym adresem dla każdego miłośnika motoryzacji. Tego dnia otwarto drzwi do największego salonu motocyklowego w Europie.

Salon Liberty Motors Piaseczno będzie najnowocześniejszym multibrandowym obiektem tej marki w całej Polsce. Na przestrzeni blisko 3000 metrów kwadratowych zaaranżowana została kompleksowa przestrzeń dla wszystkich klientów. W zupełnie nowym, zbudowanym od podstaw i według najnowszych standardów budynku znajdzie się przedstawicielstwo Ducati, BMW, Yamahy, a także Vespa, Piaggio, Aprilia oraz Moto Guzzi.

Olbrzymia powierzchnia to olbrzymie możliwości i jeszcze bardziej ambitne plany rozwoju w branży motocyklowej.

To czym chcemy się wyróżnić, to jasno określona wizja oraz kierunek, w którym podążamy. Stworzenie największego salonu motocyklowego w Europie to duże wyzwanie, któremu stawiliśmy czoła. Liberty Motors Piaseczno to miejsce unikalne nie tylko ze względu na jego potencjał przestrzenny, ale także bezkonkurencyjną wartość dla Klientów, którym dajemy możliwość dokonywania wyboru między kilkoma markami, w jednym miejscu i czasie

– Tłumaczy Michał Zoll, Członek Zarządu Liberty Motorcycles.

Ubrania, motocykle i cała masa sprzętu pod jednym dachem!

Pod adresem Puławska 44 w Piasecznie oprócz wielkich brandów motocyklowych znajdzie się również największy salon IM Inter Motors, gdzie będzie można zakupić produkty znanych i cenionych dostawców odzieży, kasków oraz akcesoriów motocyklowych. Oferowane będą produkty min.: ALPINESTARS, SPYKE, ADRENALINE, NOLAN, OXFORD, FLY, SHARK, SHOEI i wiele innych.

Ponadto olbrzymi salon motocyklowy zapewniać będzie kompleksową obsługę serwisową, która w najlepszy z możliwych sposobów będzie odpowiadać na zmieniające się wymagania współczesnego rynku motoryzacyjnego.

Nowoczesny serwis w mistrzowskiej obsadzie

Profesjonalizm, doświadczenie i najwyższa jakość – to trzy najważniejsze filary serwisu Liberty Motors.
Jak zapewnia sam Tomasz Kędzior, kierownik serwisu – Serwis motocykli w Liberty Motors to znacznie więcej niż tylko naprawa. To kompleksowe usługi na najwyższym, światowym poziomie, dzięki którym motocykl naszych Klientów zawsze będzie gotowy do bezpiecznej drogi. 600 m2 zaawansowanej powierzchni serwisowej, kilkanaście stanowisk naprawczych, najnowocześniejszy sprzęt do diagnostyki – mamy wszystko, by sprawnie obsłużyć każdy motocykl.
W Liberty Motors oferujemy kompleksową obsługę motocykli. Naprawy gwarancyjne, prace serwisowe przed i po sezonie, naprawa bieżących usterek czy weryfikacja stanu podzespołów. To wszystko w jednym miejscu i pod szyldem największych światowych marek motocyklowych.– kontynuuje Kędzior. 

Oprócz doskonale wyposażonego magazynu części w Liberty Motors zorganizowany został system logistyczny pozwalający na przyprowadzenie i odebranie motocykla z serwisu w każdym, wygodnym dla Klienta czasie. Liberty Motors w nowej lokalizacji rozwijać będzie również Centrum Szkodowe dla motocykli, które zapewni profesjonalną i sprawna naprawę motocykla w systemie bezgotówkowym, z możliwością wypożyczenia pojazdu zastępczego.

Największą wartością są ludzie

Zespół Liberty Motors to grupa certyfikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, przed którymi żaden motocykl nie ma tajemnic, a oczekiwania Klientów są wyzwaniem, któremu doradcy handlowi każdej z marek z pełnym zaangażowaniem będą stawiać czoła. Wiedza, najnowocześniejsze wyposażenie i terminowość to nasza wizytówka, której doświadczy każdy, kto przekroczy próg naszego salonu.

– zaznacza Michał Zoll.

Point 44 – obowiązkowy punkt na mapie każdego motocyklisty

Nowy salon Liberty Motors, który zastąpi dotychczasową lokalizację przy ulicy Łopuszańskiej 36, znajduje się w północnej części Piaseczna tuż przy południowych dzielnicach Warszawy. Bezpośredni dostęp do DK79 zapewnia szybki i komfortowy dojazd do takich dróg jak S2, S8, NS oraz A2, które gwarantują dogodny dojazd/wyjazd w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic i Krakowa.
Harmonijny dostęp do tras wylotowych w kierunku Poznania, Łodzi, Katowic i Krakowa to również jedna z większych wartości nowego obiektu. Zależało nam bowiem na stworzeniu miejsca, które nie tylko doskonale obsłuży naszych Klientów biznesowo, ale także stanie się miejscem spotkań, wymiany doświadczeń i dzielenia się swoją pasją pośród motocyklistów z całej Polski – podkreśla Prezes Zarządu Liberty Motorcycles, Jarosław Miernik.

Nie tylko motocykle – Yamaha Marine

Dział marine Yamahy cieszy się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem Polacy bardziej doceniają aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Liczba żeglarzy, motorowodniaków i wędkarzy stale rośnie, a Yamaha Marine wie, jak być najlepszym partnerem zarówno w zakupie biznesowym, jak i czysto hobbystycznym – mówi Michał Zoll. Wyposażenie salonu stanowi bogata oferta wszystkiego, czego można i warto używać na wodzie.


Skutery wodne, silniki zaburtowe spalinowe i elektryczne, pontony i łodzie, a także wszelkiego rodzaju dodatki i akcesoria marine. Od stylowych ubrań, aż po atrakcyjne dodatki do sprzętu pływającego. To wszystko dostępne dla każdego Klienta odwiedzającego największy salon motocyklowy w Europie – Liberty Motors.

Nowy wizerunek marki

Nowe logo, a także cała nowa wizualna identyfikacja Liberty Motors powstała we współpracy ze studiem Brandmaker™ jako część planu rozwoju marki na rynku polskim, a w niedalekiej perspektywie również Europy.

Nowa lokalizacja i nowe logo to jednocześnie nowe kierunki rozwoju w Liberty Motors. Chcemy silniej zaistnieć w sprzedaży E-Commerce, tak aby nasi Klienci mieli jeszcze łatwiejszy dostęp do naszych produktów i usług. Nasze nowe hasło „Your Extreme” ma odzwierciedlać naszą chęć do dostarczania zabawy i przyjemności naszym Klientom, w takim wydaniu, w jakim indywidualnie każdy z nich jej oczekuje. Dla jednej osoby ekstremalnym jest podróżowanie miesiącami na motocyklu po całym świecie, dla drugiej pływanie skuterem wodnym, a dla kogoś innego po prostu wycieczka skuterem na bulwary na kawę. Ważne jest to, aby każdy poczuł swoje własne „Extreme”. W przyszłości chcemy być marką, która przeznaczona jest nie tylko dla motocyklistów, ale dla wszystkich aktywnych osób, dlatego chcemy rozwijać naszą ofertę o sprzęt marine, pojazdy elektryczne, rowery i inne produkty – podsumowuje Prezes Zarządu Liberty Motorcycles Jarosław Miernik.

KOMENTARZE