fbpx
A password will be e-mailed to you.

Organizatorzy VII Spotkania Klasycznych Triumphów 2021 zdecydowali o przeniesieniu imprezy na termin wrześniowy. Na lokalizację wybrano góry Beskidu Żywieckiego.

Spotkanie Klasycznych Triumphów, zaplanowane na 3-5 września 2021, już na stałe wpisało się do kalendarza wielu właścicieli motocykli tej angielskiej marki. Z całej Polski zjeżdżają się na nie użytkownicy modeli: Bonneville, Scrambler, Bobber, Speedmaster, Thruxton, Rocket i Thunderbird. Jest to przy okazji największa impreza dla użytkowników marki Triumph w naszym kraju. W sezonie 2020 na SKT zameldowało się ponad 120 osób. W tym roku na sobotę zaplanowano malowniczą i widokową trasę, która będzie wiodła drogami Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Uczestnicy pojadą przez Międzybrodzie Żywieckie i Bialskie, odwiedzając po drodze Górę Żar, Kocierz i Mosorny Groń. W tym dniu nie zabraknie także czasu na testy najnowszych modeli Triumpha, udostępnionych przez Triumph Polska i Triumph Katowice. Wieczorem wszyscy spotkają się na wspólnej kolacji grillowej, a niedzielę zaplanowano krótszą trasę do Żywca, gdzie uczestnicy zwiedzą muzeum piwa.

Zgłoszenia na VII Spotkanie Klasycznych Triumphów 2021, po dokonaniu wpłaty za nocleg, będą przyjmowane do 31 marca 2021 na adres: [email protected]Partnerami VII Spotkania Klasycznych Triumphów są: Triumph Polska, PNB Paribas, Motul Polska, Karcher Polska oraz Davosa Polska. Współorganizatorem eventu jest Triumph Katowice. Program imprezy, regulamin i wszystkie szczegóły informacyjne są dostępne na stronie: www.klasycznytriumph.pl w zakładce Spotkanie. 

KOMENTARZE

Advertisement