fbpx
A password will be e-mailed to you.

W ofercie iMX pojawiła się nowa odsłona popularnego kasku FMX-02. Producent wprowadził kilka modyfikacji i zaproponował nowe, atrakcyjne malowania.

Popularny off-roadowy kask motocyklowy iMX FMX-02 pojawił się w tegorocznej ofercie w mocno zmodernizowanej wersji w jedenastu atrakcyjnych malowaniach.

Producent przeanalizował opinie użytkowników i wdrożył poprawki, w efekcie których kask jest jeszcze lepiej dopasowany do oczekiwań motocyklistów. Mimo zmian, udało się zachować świetny stosunek ceny do jakości, co oznacza, że kask będzie dobrym wyborem nie tylko dla początkujących, ale także dla bardziej doświadczonych miłośników jazdy w terenie.

Dwa rozmiary wypełnienia EPS

Off-roadowy kask motocyklowy IMX FMX-02 dostępny jest w dwóch wielkościach wypełnienia EPS-u, dzięki czemu można precyzyjnie dopasować go do kształtu głowy. Poza wkładkami policzkowymi można zdemontować całą wyściółkę, aby ją wymienić lub wyprać. Jest ona wykonana z miłego w dotyku poliestru. W standardowym wyposażeniu znalazł się wymienny, perforowany daszek z możliwością regulacji położenia.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Producent zapewnił wysoki poziom bezpieczeństwa biernego. Skorupa kasku IMX FMX-02 wykonana jest z wytrzymałego na uderzenia i pęknięcia, a jednocześnie lekkiego, materiału ABS. Zastosowano tutaj rozwiązanie znane z droższych kasków – system awaryjnego demontażu poduszek policzkowych. W krytycznej sytuacji ratownicy mają dzięki temu możliwość szybkiego i bezpiecznego zdjęcia kasku. Zapięcie mikrometryczne umożliwia z kolei łatwe zapinanie i rozpinanie kasku.

Wydajna wentylacja

Kask iMX FMX-02 został wyposażony w wydajny system wentylacji, zapewniający optymalną wymianę powietrza wewnątrz kasku. Z przodu umieszczono trzy wloty powietrza – jeden duży w części szczękowej dwa w obszarze czołowym. Z tyłu znalazło się aż siedem wylotów powietrza. Dzięki takiej konfiguracji, użytkownik nie musi martwić się o wentylację głowy.

Dwa nowe malowania

Na sezon 2022 producent przygotował jedenaście nowych, atrakcyjnych malowań kasku FMX-02 – w tym 2  wyjątkowo ciekawe – Crushing Boundaries i Dropping Bombs. Zaprojektowano je z myślą o młodych użytkownikach. Łącznie dostępnych jest 11 wersji kolorystycznych w rozmiarach od XS do 2XL. Każdy kask spełnia europejską normę ECE 22.05.

Cena kasku: 399 zł

Więcej informacji: dobresklepymotocyklowe.pl

KOMENTARZE