fbpx
A password will be e-mailed to you.

HJC C80 to w zasadzie dwa kaski w jednym, co sprawia, że jest jednym z nielicznych takich modeli dostępnych na rynku. Po zamontowaniu daszka i zdjęciu szyby jest idealną propozycją na offroad, a dzięki opływowemu kształtowi i otwieranej szczęce świetnie sprawdzi się na szosie. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Kask C80 Dual Sport Modular jest absolutnie wyjątkowy. Nowy model HJC daje wiele opcji konfiguracji – ma otwieraną szczękę, blendę i demontowane daszek oraz szybę wizjera. Zaprojektowano go zarówno do jazdy terenowej, jak i szosowej.

Najlepsze rozwiązania na każde warunki

Kask jest wykonany z zaawansowanej poliwęglanowej skorupy kompozytowej, która zapewnia lekkość, doskonałe dopasowanie i komfort, dzięki temu, że została zaprojektowana przy pomocy zaawansowanej technologii CAD. Występuje w aż 6 rozmiarach – od XS do XXL.

C80 ma szeroki, odporny na zarysowania wizjer z nieparującą powłoką, pinlock i łatwą w użyciu wewnętrzną blendę przeciwsłoneczną. Także nic nie ogranicza widoczności w czasie jazdy w każdym terenie i w każdych warunkach. Szybę można szybko i sprawnie wymienić, dzięki mechanizmowi QuickSlide.

Niebanalne wnętrze

Kask jest też świetnie wentylowany. System ACS (Advanced Channeling Ventilation System) zapewnia optymalny przepływ powietrza, zmniejsza nadmierną wilgoć i utrzymuje komfort termiczny w czasie jazdy. Duże, łatwo dostępne otwory wentylacyjne (górny i dolny) zapewniają dobre chłodzenie, nawet w gorące dni. Stopień ich otwarcia można w prosty sposób regulować nawet w rękawicach.

Warto dodać, że specjalny układ wnętrza pozwala na jazdę w okularach oraz zamontowanie interkomu smart HJC.

KOMENTARZE