fbpx
A password will be e-mailed to you.

Uwielbiamy specjalne malowania kasków marki HJC! Obecny sezon, w którym przypada 50-lecie firmy, obfituje w efektowne wzory i grafiki. Do sklepów trafił właśnie kolejny z nich –model R-PHA-11 z malowaniem Punisher, który zachwyci fanów komiksów i filmów pod szyldem Marvela.

HJC w serii R-PHA-11 wypuścił w 2018 roku hitowe malowanie Venom. Kaski tuż po tym, jak trafiły do sklepów, praktycznie od razu zniknęły z półek. Nic dziwnego – Venom w wydaniu HJC prezentuje się niesamowicie. Rok 2020 należał z kolei do malowania Joker. Grafika na tym kasku jest tak samo złowieszcza, jak sam bohater. Pazura kaskowi dodaje też ciemna szyba dark smoke. W zeszłym roku weszło też malowanie Superman, a w połowie sezonu 2021 długo wyczekiwany Minionek, a obydwa z miejsca stały się hitem. Oryginalne malowanie i ciemna szyba powodują, że obok tego kasku nie można przejść obojętnie.

Nowe malowanie 2021 – Punisher

Jesień 2021 będzie za to należeć do malowania Punisher. Charakterystyczny czarny strój z białą czaszką na piersi to znak rozpoznawczy marvelowskiego mściciela. Przeniesiony na kask sprawia naprawdę mroczne wrażenie.

R-PHA-11 – bezpieczne i wyjątkowe kaski 

R-PHA 11 to sportowy kask z aerodynamiczną skorupą, zapewniającą ekstremalne osiągi przy maksymalnych prędkościach. Kompozycja skorupy Premium Integrated Matrix (P.I.M Plus) zapewnia większą odporność na wstrząsy. Dzięki użyciu carbonu i hybrydy węglowo-szklanej, kask jest lżejszy i wygodniejszy. Ma też spory wizjer, który zapewnia świetną widoczność w pochylonej pozycji. R-PHA-11 ma też przeprojektowaną wyściółkę z licznymi kanałami rozprowadzającymi chłodne powietrze po wnętrzu kasku oraz wyloty w tylnej części, które świetnie odprowadzają powietrze z trudno dostępnych miejsc. Poziom bezpieczeństwa podnoszą odblaskowe wstawki na spodniej części kasku i system awaryjnego uwalniania poduszek policzkowych dla bezpiecznego i szybkiego zdejmowania kasku w sytuacjach kryzysowych.

KOMENTARZE