fbpx
A password will be e-mailed to you.

21-23 września na Mazurach odbywa się sportowo-turystyczny rajd Enduro Rally 24. To jedna z ciekawszych imprez tego typu w Polsce, na której nie mogło zabraknąć ekipy Świata Motocykli.

Enduro Rally 24 rozegrane zostanie w czterech klasach, które podzielono ze względu na pojemności i długość trasy. Najciekawsza rywalizacja oczywiście w najbardziej sportowej klasie Rally 24. Tam swoją obecność potwierdzili polscy zawodnicy, którzy mieli okazję startować w Rajdzie Dakar – chociażby Maciek Berdysz. Parterem imprezy jest olsztyński dealer KTMa, więc na mecie na zawodników będą czekać ciekawe nagrody.

Jak będzie wyglądała rywalizacja? Klasa Rally 24, Rally 12 i Rally 12 ADV będzie ścigać się na Odcinkach Specjalnych z nawigacja na roadbook lub dedykowaną aplikacją na telefon (ot taki wirtualny roadbook). Rally 24 i Rally 12 to lekkie motocykle, zaś Rally 12 ADV to klasa dla fanów dużych pojemności – nadal jednak w sportowej odmianie.

Dla turystów przygotowano specjalną klasę Adventure, która prowadzi po rekreacyjnych trasach regionu.

Advertisement

Organizatorzy zamknęli już listy startowe, ale nie powinno Wam to przeszkodzić w śledzeniu zmagań. Zwłaszcza, że na starcie stanie reprezentacja Świata Motocykli!

Więcej informacji do znalezienia

KOMENTARZE