fbpx
A password will be e-mailed to you.

Kawasaki rozpoczyna nowy cykl wydarzeń o nazwie Turystyka Kawasaki. W inauguracyjnym sezonie odbędą się trzy wyjazdy turystyczno-krajoznawcze po drogach asfaltowych. Każdy z nich to trzy dni w siodle motocykla, setki wspólnie pokonanych kilometrów, nowe znajomości i dobra zabawa!

Pierwsza edycja już za niespełna miesiąc. W dniach 20-22 maja uczestnicy spotkania będą pokonywać winkle w Bieszczadach. A kolejne wyjazdy – w lipcu oraz wrześniu – zaplanowano na Dolny Śląsk i Mazury.

Więcej informacji: www.turystyka.kawasaki.pl  oraz www.sklep.kawasaki.pl  

Organizator zapewnia o formule „All-Inclusive” na tych wyjazdach. W ramach pakietu uczestnicy mają zapewnione, oprócz noclegów w komfortowych pokojach, również pełne wyżywienie (śniadania, lunch na trasie, kolacje), ale także koszty ewentualnych wstępów, opłat parkingowych i okolicznościowych upominków.

Innymi słowy, wy rezerwujecie czas i przygotowujecie do wyjazdu motocykl (dowolnej marki), a zespół Kawasaki zajmuje się całą resztą. Oczywiście na miejscu będzie możliwość przetestowania modeli Kawasaki na sezon 2022 (Versys, Ninja czy Rodzina „Z”). To co, w drogę?

 

 

KOMENTARZE