fbpx
A password will be e-mailed to you.

W jaki sposób uatrakcyjnić wygląd tylnej części motocykla a przy tym zmniejszyć masę? Większość fabrycznych mocowań na tablicę rejestracyjną znajduje się na wielkim, plastikowym nadkolu, które nie tylko ciężko wygląda ale także sporo waży. Część użytkowników odkręca lub zmienia błotniki na atrakcyjne wypełnienia poprawiające estetykę i zwiększające optyczną lekkość. Niestety, wraz z takim działaniem pozostaje problem zamocowania tablicy rejestracyjnej.

Rozwiązaniem jest lekki i solidny uchwyt tablicy rejestracyjnej oferowany przez markę TRW!
W ofercie TRW znajdziecie nie tylko uniwersalne uchwyty (doskonałe do motocykli custom czy streetfighter) ale także dedykowane do konkretnych modeli. W zależności od konstrukcji motocykla uchwyt posiada regulację kąta mocowania tablicy a także otwory pod montaż kierunkowskazów…
Uchwyty tablicy rejestracyjnej są produkowane przy wykorzystaniu technologii laserowej. Ich kształt umożliwia montaż rejestracji z większości krajów Unii Europejskiej.

Cechy produktu?

 • Lekki, estetyczny uchwyt tablicy rejestracyjnej posiada mocowania na kierunkowskazy i jest dostarczany razem z akcesoriami montażowymi.
 • Estetyczne aluminiowe uchwyty, wyróżniające się precyzją wykonania dzięki zastosowaniu techniki laserowej. Czarna proszkowa farba chroni je przed korozją .
 • Uchwyt tablicy rejestracyjnej można w łatwy sposób przymocować w oryginalnym miejscu za pomocą dołączonych akcesoriów montażowych.
 • Aby spełnić najwyższe wymagania, uchwyt do CBR 1000RR oraz CB 1000R posiada stabilne usztywnienie boczne.
 • Uchwyty tablicy rejestracyjnej są dostarczane bez elementów oświetleniowych:
  W przypadku Kawasaki ZX-6 rocznik 2007 oraz B-King, uchwyt jest uzupełniony o oświetlenie LED wraz ze światłem tylnym/stopu oraz podświetleniem tablicy.
 • TRW, dla modeli wymagających wymiany oryginalnego oświetlenia, oferuje wysokiej jakości zestaw zastępczy:
  -MSH 900 (obudowa plastikowa)
  -MSH 902 (frezowana aluminiowa obudowa z LED)
 • Na indywidualne dopasowanie pozwalają dwa uniwersalne uchwyty znajdujące się w ofercie TRW:
  -Uchwyt uniwersalny MSH 400
  -Uchwyt regulowany MSH 401 (przykręcany kątownik z regulacją do 130 stopni)
KOMENTARZE