fbpx
A password will be e-mailed to you.

Jeszcze dobrze nie ostygły emocje po pierwszej imprezie Honda Gymkhana, a organizator – Honda Poland potwierdza termin kolejnej edycji, która  odbędzie się w dniach 25-26 czerwca, w Centrum handlowym Tesco, przy ulicy Towarowej 2 w Tychach.

Dzięki serii sobotnich i niedzielnych treningów przeprowadzonych w kilkunastoosobowych grupach, w bezpiecznych warunkach przy udziale instruktorów, Honda Gymkhana pozwala poprawić umiejętności w zakresie jazdy na motocyklu. To niepowtarzalna okazja do spędzenia dwóch dni na intensywnym szkoleniu techniki, co z pewnością pomoże wszystkim biorącym udział w imprezie motocyklistom w sprawnym poruszaniu się po drogach. Ponadto, Honda Gymkhana dostarcza uczestnikom niezapomnianych wrażeń w trakcie kończącej imprezę w niedzielę jazdy konkursowej na czas.

Poza treningami i zaciętą rywalizacją, organizator zapewni mnóstwo atrakcji dla widzów. Pozwolą one całej rodzinie spędzić weekendowe popołudnie w ciekawy sposób. Liczne konkursy z nagrodami i zabawy dodatkowo umilą czas spędzony na Honda Gymkhana.

Zapraszamy do odwiedzenia CH Tesco w Tychach i wzięcia udziału w Honda Gymkhana, nowej motocyklowej imprezie w Polsce.

KOMENTARZE