fbpx

Jeśli chcesz stać się właścicielem wymarzonego motocykla Harley-Davidson i maksymalnie od maja 2019 roku jesteś posiadaczem prawa jazdy na motocykl lub zamierzasz je zdobyć do końca bieżącego roku, firma Harley-Davidson zwróci Ci koszt prawa jazdy i kursów przygotowujących!

Firma Harley-Davidson w ramach strategii „Więcej Dróg do Harley-Davidson“ ogłasza specjalną kampanię, która zadowoli wszystkich świeżo upieczonych posiadaczy prawa jazdy kategorii A, jak również osoby planujące w tym roku zdobyć prawo jazdy na motocykl. 

Zasady są proste. Aby uzyskać zwrot wystarczy, że kupisz motocykl Harley-Davidson Street, Sportster lub Softail 107 i masz w portfelu prawo jazdy kat. A wydane po 1 maja 2019 roku lub zdobędziesz uprawnienia do końca 2020 roku. To wspaniała motywacja, aby zacząć starać się o prawo jazdy wraz z rozpoczęciem nowego sezonu. Firma Harley-Davidson pokryje koszt kursu na prawo jazdy kategorii A, tzn. na duże motocykle, do wartości 2000 PLN, ukończonego przez nowego właściciela motocykla.

Harley-Davidson rozumie też, że proces zdobywania prawa jazdy kategorii A jest wymagający i nie zamyka się w miesiącu, dlatego kampania trwa do końca 2020 roku. Dotyczy to zarówno daty zdobycia prawa jazdy, jak również daty zakupu motocykla. Nadszedł czas, aby zrealizować swoje marzenia i ruszyć w podróż w stronę prawdziwej wolności.

Więcej informacji na www.harley-davidson.pl lub u autoryzowanych dealerów.

KOMENTARZE