fbpx
A password will be e-mailed to you.

Harley-Davidson ujawnił więcej szczegółów na temat europejskiej imprezy świętującej 120-lecie powstania firmy, która odbędzie się w 2023 roku, w Budapeszcie na Węgrzech.

Harley-Davidson European 120th Anniversary Festival odbędzie się w dniach 22-25 czerwca 2023 r. i będzie preludium do niesamowitej imprezy Homecoming w rodzinnym mieście Harley-Davidson w Milwaukee w stanie Wisconsin, USA, w dniach 13-16 lipca 2023 r.

Advertisement

Impreza w Budapeszcie zapowiada się być jak magnes dla entuzjastów Harley-Davidson i będzie przyciągać uczestników szeregiem ekscytujących atrakcji, w tym prezentacją najnowszych modeli w strefie Harley-Davidson Expo, Custom Bike Show, gdzie będzie można podziwiać różnorodne style custom i sposoby personalizacji oraz wielką paradą motocyklową, na której tysiące maszyn przejedzie na trasie wzdłuż kultowych zabytków Budapesztu, tworząc wyjątkowy spektakl dla mieszkańców i turystów.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów online na to wydarzenie, a dla osób rezerwujących z wyprzedzeniem dostępne są atrakcyjne pakiety wczesnej rezerwacji. Tradycyjnie dostępne są również zniżki dla członków klubu Harley Owners Group.

Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania biletami gdyż posiadacze motocykli i fani legendarnej marki z całej Europy i spoza niej, na pewno nie przepuszczą okazji, aby się spotkać i uczcić tę okrągłą rocznicę.

Dowiedz się więcej o festiwalu, w tym o szerokich możliwościach zakwaterowania, aktywnościach i atrakcjach, i kup wejściówki już teraz na https://hd120budapest.hu/site/

Puskás Aréna Park znajduje się w samym sercu Budapesztu. Jest siedzibą węgierskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej oraz gospodarzem wielu ważnych koncertów i innych wydarzeń. Harley-Davidson® 120th Anniversary Festival odbędzie się na terenie Aréna Park, z wykorzystaniem alei oraz otaczających ją obiektów zewnętrznych i wewnętrznych wokół stadionu.

Ta przestrzeń zapewnia niezrównaną lokalizację dla tej historycznej uroczystości, a uczestnicy będą mieli do dyspozycji ogromną gamę atrakcji, w tym ponad 50 zespołów zapewniających do 12 godzin muzyki każdego dnia na czterech scenach oraz dwa międzynarodowe występy w piątek i sobotę, które zostaną ogłoszone przed wydarzeniem. Inne atrakcje to m. in. pokazy stuntu motocyklowego, rodzinna strefa rozrywki, pokaz klasycznych samochodów, park rozrywki i wiele innych.

Kolja Rebstock, wiceprezes Harley-Davidson na Europę, Bliski Wschód i Afrykę, powiedział: „Jestem zachwycony potencjałem obchodów naszego 120-lecia w pięknym Budapeszcie. Dzięki centralnemu położeniu, nie tylko w Budapeszcie i na Węgrzech, ale także w Europie, festiwal i nasza marka są dostępne dla ogromnej publiczności. Nie mogę się doczekać, aby powitać kierowców i entuzjastów motocykli Harley-Davidson, członków Harley Owners Group oraz szerszą społeczność motocyklistów i lokalną publiczność na naszym niesamowitym wydarzeniu.”

KOMENTARZE